Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Isolina Principessa Beauty dla kobiet

Isolina Principessa Beauty dla kobiet

ozonowy

Isolina marki Principessa Beauty to kwiatowe perfumy dla kobiet. Isolina został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są liść fiołka i mimoza; nutami serca są neroli i róża; nutami bazy są heliotrop i nuty drzewne.

Liść fiołka Mimoza

Neroli Róża

Heliotrop Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Isolina by Principessa Beauty.

Isolina Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Principessa Beauty Isolina, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Principessa Beauty Isolina, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Isolina marki Principessa Beauty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Isolina marki Principessa Beauty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Lily The Body Shop Velique Diptyque Olene S.T. Dupont Signature The Different Company Jasmin de Nuit Creed Fantasia de Fleurs Jean-Louis Scherrer Nuits de Scherrer Loewe Gala de Dia Egofacto Me Myself & I CnR Create Gemini Cuba Paris Cuba Jungle Snake Aloha Beauty Tropical Gardenia