Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

Reverence Princesse Marina De Bourbon dla kobiet

Reverence Princesse Marina De Bourbon dla kobiet

Miałem: 4 Chcę: 1

Reverence Princesse Marina De Bourbon dla kobiet Zdjęcia Reverence Princesse Marina De Bourbon dla kobiet Zdjęcia Reverence Princesse Marina De Bourbon dla kobiet Zdjęcia Reverence Princesse Marina De Bourbon dla kobiet Zdjęcia

Reverence marki Princesse Marina De Bourbon to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Reverence został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są bergamotka, nuty przyprawowe i pieprz; nutami serca są jaśmin, róża, Śliwka, nuty owocowe i herbata; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Bergamotka Nuty przyprawowe Pieprz

Jaśmin Róża Śliwka Nuty owocowe Herbata

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Reverence by Princesse Marina De Bourbon.

Reverence Recenzje Perfum

marleen
marleen

Pierwsze wrażenia, miodowe nuty. Całość jest słodka, jaśminowa z drzewem sandałowym. Jest bardzo sympatyczny, kobiecy, intrygujący i trzyma się blisko skóry. Nie jest stary ni tandetny, całkiem urodziwy. Fajnie brzmi tu pieprz, gdzieś dalej dodaje pazurka. Nie wyczuwam bergamotki.

gugusia
gugusia

Flakonik cudowny! taki niedzisiejszy

Zapach jest strasznie kobiecy i miły dla nosa. Nie jest on na pewno moim zapachem, nie było tego wielkiego WOW gdy go poznałam. Jest słodko-kwiatowy z wyraźną nuta bergamotki, jaśminu, róży oraz drzewa sandalowego. Nie jest na pewno zapachem z minionej epoki! Ot taki zapaszek, do którego się raczej nie wraca.
Trwałość - ok. 2 h.
Projekcja - nie ciągnie się ogonem, ale nie jest też bliskoskórny, otoczenie go wyczuwa.

Reverence by Princesse Marina De Bourbon 3.25 out of 5 based on 7 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Princesse Marina De Bourbon Reverence, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Princesse Marina De Bourbon Reverence, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Reverence marki Princesse Marina De Bourbon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Reverence marki Princesse Marina De Bourbon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Gentiana Chaumet Chaumet Annick Goutal Le Chevrefeuille Benetton B. United Jeans Woman Crabtree & Evelyn Sarawak CB I Hate Perfume Wild Pansy Penhaligon`s Bluebell Gres Folie Douce Jardin de France Hassana Rasasi Ruh Al Teeb Cale Fragranze d’Autore Allegro con Brio Lanvin Eclat d`Arpege