Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Prince Blanc Princesse Marina De Bourbon dla mężczyzn

Prince Blanc Princesse Marina De Bourbon dla mężczyzn

ozonowy

Prince Blanc marki Princesse Marina De Bourbon to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Prince Blanc został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są bergamotka i grejpfrut; nutami serca są mięta i arbuz; nutami bazy są piżmo, cedr i drzewo różane.

Bergamotka Grejpfrut

Mięta Arbuz

Piżmo Cedr Drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Prince Blanc by Princesse Marina De Bourbon.

Prince Blanc Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Princesse Marina De Bourbon Prince Blanc, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Princesse Marina De Bourbon Prince Blanc, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Prince Blanc marki Princesse Marina De Bourbon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Prince Blanc marki Princesse Marina De Bourbon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Aquolina Blue Sugar Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Fraicheur Paco Rabanne Ultraviolet Fluoressence for Men Luciano Soprani Just Free Le Prince Jardinier L`Eau de Prince Jardinier Houbigant Navigator Guepard Guepard for Man Olivier Durbano Jade S.T. Dupont S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Homme CB I Hate Perfume Russian Caravan Tea D.S. & Durga Royal Purpure Platinum J Mix 18