Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Paradise Lys Princesse Marina De Bourbon dla kobiet

Paradise Lys Princesse Marina De Bourbon dla kobiet

Paradise Lys Princesse Marina De Bourbon dla kobiet Zdjęcia

Paradise Lys marki Princesse Marina De Bourbon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Paradise Lys został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są mandarynka, grejpfrut i nagietek; nutami serca są bambus, zielone jabłko, cynamon, malina, brzoskwinia, konwalia i róża; nutami bazy są ambra, piżmo, cedr i drzewo sandałowe.

Mandarynka Grejpfrut Nagietek

Bambus Zielone Jabłko Cynamon Malina Brzoskwinia Konwalia Róża

Ambra Piżmo Cedr Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paradise Lys by Princesse Marina De Bourbon.

Paradise Lys Recenzje Perfum

marleen
marleen

Mnóstwo soczystych owoców w sałatce. Pierwsza chwila Wow, mniam! Potem, owoce zostały skonsumowane, został talerz z piżmakowymi okruchami i gałązką cedru. To tak jak zobaczyć przez okno odjeżdzającego autobusu super laskę/faceta czekajcą na przystanku, przy czym ona/on nie wsiada do naszego autobusu... lipa, prawda? No to tyle, jedziemy dalej!

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Gdybym miała je do czegoś porównać, to byłby to zapach owocowego, bardzo słodkiego...lakieru do włosów(?!). Beztroskie lato, w asyście słodkiego drinka. Przyjemność jednak nie trwa długo - po godzinie ani śladu. O ogonku też można raczej zapomnieć. Flakon bardzo ciekawy...ale to tyle z przyjemności.
Jest słodko. Krótko. Nastolatkowo. Nie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Princesse Marina De Bourbon Paradise Lys, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Princesse Marina De Bourbon Paradise Lys, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paradise Lys marki Princesse Marina De Bourbon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paradise Lys marki Princesse Marina De Bourbon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 on Ice 2004 Carolina Herrera 212 on Ice 2005 Hugo Boss Femme Davidoff Cool Water Sea Scent and Sun Campos de Ibiza Higo Christian Audigier Ed Hardy Women's EDT The Body Shop Ananya Perfume Oil Washington Tremlett My Fair Lady Mexx XX by Mexx Mysterious Coach Coach Poppy Melvita Rose - Raspberry Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style G