Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Marina De Bourbon Princesse Marina De Bourbon dla kobiet

Marina De Bourbon Princesse Marina De Bourbon dla kobiet

kwaśny
żółtych kwiatów
Marina De Bourbon Princesse Marina De Bourbon dla kobiet Zdjęcia Marina De Bourbon Princesse Marina De Bourbon dla kobiet Zdjęcia

Marina De Bourbon marki Princesse Marina De Bourbon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Marina De Bourbon został wydany w 1994 roku. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki, cytryna i arbuz; nutami serca są marakuja, jaśmin i ylang-ylang; nutami bazy są wanilia, malina, brzoskwinia i owoce egzotyczne.

Liść czarnej porzeczki Cytryna Arbuz

Marakuja Jaśmin Ylang-ylang

Wanilia Malina Brzoskwinia Owoce egzotyczne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marina De Bourbon by Princesse Marina De Bourbon.

Le Roy Soleil

Marina De Bourbon Recenzje Perfum

Mam do tego zapachu wielki sentyment. Pierwszy raz poczułam go w roku jego premiery, kiedy przyjechałam na studia do Poznania. Wydawał mi się wtedy najpiękniejszym zapachem świata i marzyłam o własnym flakonie.

Przypomniałam sobie o nim kilkanaście lat później i sprezentowałam sobie flakon. Niestety - dawny czar prysł :(

Zapach jest ładny - owocowy, z wyczuwalnymi poziomkami,malinami i cytrusami. Ale nie ma w nim niczego, co odróżniałoby go w jakikolwiek sposób od setek innych równie ładnych, kwiatowo - owocowych zapachów.

Ale miejsce w mej pamięci mieć będzie zawsze.

Marina De Bourbon by Princesse Marina De Bourbon 4.00 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Princesse Marina De Bourbon Marina De Bourbon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Princesse Marina De Bourbon Marina De Bourbon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marina De Bourbon marki Princesse Marina De Bourbon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marina De Bourbon marki Princesse Marina De Bourbon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

La Perla Shiny Creation Azzaro Azzura Givenchy Lovely prism Ayala Moriel Altruism Benetton Energy Woman Mojo Be Magic Sarah Jessica Parker Endless Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Toi Mon Prince You My Lord Victoria`s Secret Love Spell Thymes Coco Monoi Jovan Satisfaction for Women Bath House Feeling Gorgeous