Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Marina De Bourbon Princesse Marina De Bourbon dla kobiet

Marina De Bourbon Princesse Marina De Bourbon dla kobiet

kwaśny
żółtych kwiatów
Marina De Bourbon Princesse Marina De Bourbon dla kobiet Zdjęcia Marina De Bourbon Princesse Marina De Bourbon dla kobiet Zdjęcia

Marina De Bourbon marki Princesse Marina De Bourbon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Marina De Bourbon został wydany w 1994 roku. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki, cytryna i arbuz; nutami serca są marakuja, jaśmin i ylang-ylang; nutami bazy są wanilia, malina, brzoskwinia i owoce egzotyczne.

Liść czarnej porzeczki Cytryna Arbuz

Marakuja Jaśmin Ylang-ylang

Wanilia Malina Brzoskwinia Owoce egzotyczne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marina De Bourbon by Princesse Marina De Bourbon.

Le Roy Soleil

Marina De Bourbon Recenzje Perfum

Misia33
Misia33

Tercet egzotyczny.
Kupiłam odlewkę skuszona rzekomym podobieństwem do Le Roy Soleil. Podczas testów chyba najbardziej spodobało mi się to, że te perfumy nie miały prawa mi się podobać - owoce egzotyczne? Synapsy w moim mózgu kurczą się na samą myśl.
A jednak ten tercet egzotycznych owoców, arbuza i liczi - bo te składniki wyczuwam najmocniej - niespodziewanie przypadł mi do gustu. Zupełnie nie wiedzieć czemu:) Może dlatego, że zapach jest gęsty, miodowy i ciepły. Łagodnieją początkowo mocno sztuczne nuty liczi i owoców, delikatnieją i nabierają takiej żółto miodowej słodyczy - która bardzo mi odpowiada. Faktem jest też, że nie straszny mi perfumowy barok lat 80 i 90, uwielbiam taki przepych. Reasumując po początkowym szoku -mocnym i trochę sztucznym otwarciu pefumy przechodzą w ciepłą otulającą fazę która jest mi niezwykle miła.
Trwałość i projekcja dość duże, trzeba uważać z aplikacją, przedawkowane mogą poddusić noszącego i otocznie.
Używałam zimą ten owocowy kompocik, poprawiał humor podczas szarugi, ciekawam jak sprawdzą się latem.
Niepodobne w moim odczuciu do Słońca Daliego.

Mam do tego zapachu wielki sentyment. Pierwszy raz poczułam go w roku jego premiery, kiedy przyjechałam na studia do Poznania. Wydawał mi się wtedy najpiękniejszym zapachem świata i marzyłam o własnym flakonie.

Przypomniałam sobie o nim kilkanaście lat później i sprezentowałam sobie flakon. Niestety - dawny czar prysł :(

Zapach jest ładny - owocowy, z wyczuwalnymi poziomkami,malinami i cytrusami. Ale nie ma w nim niczego, co odróżniałoby go w jakikolwiek sposób od setek innych równie ładnych, kwiatowo - owocowych zapachów.

Ale miejsce w mej pamięci mieć będzie zawsze.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Princesse Marina De Bourbon Marina De Bourbon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Princesse Marina De Bourbon Marina De Bourbon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marina De Bourbon marki Princesse Marina De Bourbon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marina De Bourbon marki Princesse Marina De Bourbon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montblanc Présence d'une femme Cartier La Panthere Yves Saint Laurent Cinema Cacharel LouLou Givenchy Les Parfums Mythiques - Extravagance d'Amarige Lorenzo Villoresi Teint de Neige Cartier Must de Cartier Nina Ricci Premier jour Lolita Lempicka Lolita Lempicka Vivienne Westwood Boudoir Bvlgari Jasmin Noir Jesus Del Pozo In Black Guerlain Samsara Eau de Parfum Jean Paul Gaultier Classique Calvin Klein Truth Estée Lauder Sensuous Christian Dior Midnight Poison Profumum Roma Soavissima Amouage Jubilation for Women Montale Powder Flowers