Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Marina Blue Princesse Marina De Bourbon dla kobiet

Marina Blue Princesse Marina De Bourbon dla kobiet

wodny
ozonowy
Marina Blue Princesse Marina De Bourbon dla kobiet Zdjęcia Marina Blue Princesse Marina De Bourbon dla kobiet Zdjęcia

Marina Blue marki Princesse Marina De Bourbon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Marina Blue został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi, zielone jabłko, melon i gruszka; nutami serca są lotos, frezja, konwalia i fiołek; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i ambra.

Cytryna Amalfi Zielone jabłko Melon Gruszka

Lotos Frezja Konwalia Fiołek

Piżmo Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marina Blue by Princesse Marina De Bourbon.

Marina Blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Princesse Marina De Bourbon Marina Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Princesse Marina De Bourbon Marina Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marina Blue marki Princesse Marina De Bourbon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marina Blue marki Princesse Marina De Bourbon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Grosellina Burberry Burberry Brit Guess Guess Gold Crabtree & Evelyn Nadira Victoria`s Secret Dream Angels Wish DL & Co Timeless: Lily of the Valley Pocket Watch Girard Bali Sunrise Mila Schön `60 Voluspa Corsica Borbonese Borbonese Garage GRG Lucy B Royal Peony Rose and Mandarin Musk