Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

LYS Princesse Marina De Bourbon dla kobiet

LYS Princesse Marina De Bourbon dla kobiet

Miałem: 1

LYS Princesse Marina De Bourbon dla kobiet Zdjęcia LYS Princesse Marina De Bourbon dla kobiet Zdjęcia

LYS marki Princesse Marina De Bourbon to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. LYS został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, lilia, mandarynka, wanilia, brzoskwinia, białe piżmo i kardamon.

Irys Lilia Mandarynka Wanilia Brzoskwinia Białe piżmo Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about LYS by Princesse Marina De Bourbon.

LYS Recenzje Perfum

marleen
marleen

Nieinwazyjny, nie jest nachalny. Do biura, choć to nie świeżak. Raczej zapach czysty, troszkę męski, ale bez typowo świeżych nut. Irys, kardamon i piżmo. Gdzieś gorzka mandarynka z odrobina wanili (nie nadaje słodyczy lecz ciepła). Brzoskwinia najmniej wyczuwalna dla mnie, może nie taka słodziachna, a bardziej zapach przy pestce.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Princesse Marina De Bourbon LYS, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Princesse Marina De Bourbon LYS, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum LYS marki Princesse Marina De Bourbon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu LYS marki Princesse Marina De Bourbon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Lancome Climat (La Collection Fragrances) Chloe Chloe Innocence Annick Goutal Eau de Camille L`Occitane en Provence Notre Flore Iris Salvador Dali Eau de Dali L`Artisan Parfumeur Fleur de Liane Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1  Leaves: Mint Woods of Windsor Lily of the Valley Jo Malone French Lime Blossom Avon 50's glam Yves Rocher Comme Une Evidence Limited Edition Avon Today Tomorrow Always Diamond