Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

L'Or de Bourbon Princesse Marina De Bourbon dla kobiet

L'Or de Bourbon Princesse Marina De Bourbon dla kobiet

miodowy
żółtych kwiatów

L'Or de Bourbon marki Princesse Marina De Bourbon to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. L'Or de Bourbon został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, ylang-ylang, róża i truskawka; nutami serca są winogrona, ambra, owoce egzotyczne, pieprz, imbir i miód; nutami bazy są wanilia, fasolka tonka i ambrette (piżmo ambrowe).

Czarna porzeczka Ylang-ylang Róża Truskawka

Winogrona Ambra Owoce egzotyczne Pieprz Imbir Miód

Wanilia Fasolka tonka Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Or de Bourbon by Princesse Marina De Bourbon.

L'Or de Bourbon Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Princesse Marina De Bourbon L'Or de Bourbon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Princesse Marina De Bourbon L'Or de Bourbon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Or de Bourbon marki Princesse Marina De Bourbon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Or de Bourbon marki Princesse Marina De Bourbon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Victoria`s Secret More PINK Please Hard Candy Hard Candy Pussy Deluxe Pussy Deluxe Velvet Kitten Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Sipario Corine de Farme M'zelle Ananas Chantilly Gale Hayman Delicious Amber Lavanila Laboratories Vanilla Passion Fruit Love Passport Fairy Wish Pamela Anderson Malibu Day Naomi Campbell Naomi Faberlic Chateaux de la Loire Parfums DelRae Emotionnelle