Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

Fleur de Lys Princesse Marina De Bourbon dla kobiet

Fleur de Lys Princesse Marina De Bourbon dla kobiet

Fleur de Lys Princesse Marina De Bourbon dla kobiet Zdjęcia Fleur de Lys Princesse Marina De Bourbon dla kobiet Zdjęcia

Fleur de Lys marki Princesse Marina De Bourbon to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Fleur de Lys został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bambus, cytryna amalfi i zielone jabłko; nutami serca są jaśmin, hiacynt, róża i lilia; nutami bazy są nuty drzewne, cedr virginia, piżmo i ambra.

Bambus Cytryna Amalfi Zielone jabłko

Jaśmin Hiacynt Róża Lilia

Nuty drzewne Cedr Virginia Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur de Lys by Princesse Marina De Bourbon.

Fleur de Lys Recenzje Perfum

marleen
marleen

Zieleniak na bazie iglaka, bambusa i hiacyntu(które wzmagą uczucie wilgoci i soczystości), do tego dużo cytryny - to daje początek. Potem zostaje iglak, piżmo i drewniane nuty. To taka wiosenna polana gdzieś w iglastym lesie tuz po deszczu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Princesse Marina De Bourbon Fleur de Lys, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Princesse Marina De Bourbon Fleur de Lys, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur de Lys marki Princesse Marina De Bourbon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur de Lys marki Princesse Marina De Bourbon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Lancome Climat (La Collection Fragrances) Burberry Touch for Women Aqaba Aqaba Spring Jo Malone White Jasmine & Mint Alessandro Dell` Acqua Woman In Rose Oscar de la Renta Volupte Tartine et Chocolat Eau d`Amour pour Maman Faconnable Face a Face pour Femme Opus Oils Absinthia Chanel Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa Shiseido Murasaki John Mac Steed Lady Mac Steed Turquoise