Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Eau de Lys Princesse Marina De Bourbon dla kobiet

Eau de Lys Princesse Marina De Bourbon dla kobiet

Mam: 3 Miałem: 3

Eau de Lys Princesse Marina De Bourbon dla kobiet Zdjęcia Eau de Lys Princesse Marina De Bourbon dla kobiet Zdjęcia

Eau de Lys marki Princesse Marina De Bourbon to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau de Lys został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są zielone jabłko, bambus i cytryna; nutami serca są jaśmin, hiacynt i róża; nutami bazy są ambra, białe piżmo, nuty drzewne i cedr.

Zielone Jabłko Bambus Cytryna

Jaśmin Hiacynt Róża

Ambra Białe piżmo Nuty drzewne Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Lys by Princesse Marina De Bourbon.

Eau de Lys Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Princesse Marina De Bourbon Eau de Lys, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Princesse Marina De Bourbon Eau de Lys, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Lys marki Princesse Marina De Bourbon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Lys marki Princesse Marina De Bourbon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Occitane en Provence Eau des 4 Reines Annick Goutal Rose Absolue Frederic Malle Lipstick Rose L`Erbolario Magnolia Prada No6 Tubereuse Creed Fleurissimo Bob Mackie Perhaps Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Oriflame Visions Casual Cutie Maitre Parfumeur et Gantier Magnolia Pourpre Issey Miyake L’Eau d’Issey Fleur de Bois Prince Matchabelli Luna Mystique