Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dynastie Mademoiselle Princesse Marina De Bourbon dla kobiet

Dynastie Mademoiselle Princesse Marina De Bourbon dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Dynastie Mademoiselle Princesse Marina De Bourbon dla kobiet Zdjęcia Dynastie Mademoiselle Princesse Marina De Bourbon dla kobiet Zdjęcia Dynastie Mademoiselle Princesse Marina De Bourbon dla kobiet Zdjęcia Dynastie Mademoiselle Princesse Marina De Bourbon dla kobiet Zdjęcia

Dynastie Mademoiselle marki Princesse Marina De Bourbon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Dynastie Mademoiselle został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są mandarynka, czarna porzeczka i gruszka; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, tuberoza, lotos i piwonia; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i ambra.

Mandarynka Czarna porzeczka Gruszka

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Tuberoza Lotos Piwonia

Piżmo Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dynastie Mademoiselle by Princesse Marina De Bourbon.

Dynastie Mademoiselle Recenzje Perfum

tofik1984
tofik1984

Zapach bardzo łdny, stonowany, elegancki. Neutralne, nie męczą, nie są ani za słodkie ani zbyt ostre. Bardzo wyważone, dla mnie pachną delikatnym jaśminem plus trochę soczstej guszki.
Faktycznie idealne perfumy dla "panienki" :) Nie są wulgarne i lekko zachwycają swoją delikatną urodą.
Nie spodobają się wielbicielkom mocnych i konkretnych zapachów.
Polecam dziewczynom/młodym kobietom z niezbyt wyrobionym nosem:) Prawie na 100% się spodobają.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Princesse Marina De Bourbon Dynastie Mademoiselle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Princesse Marina De Bourbon Dynastie Mademoiselle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dynastie Mademoiselle marki Princesse Marina De Bourbon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dynastie Mademoiselle marki Princesse Marina De Bourbon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Puma Jamaica Woman s.Oliver s.Oliver Selection for Woman Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes Classico Armand Basi Lovely Blossom Banana Republic Jade Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent Fragonard Ile d`Amour Washington Tremlett My Fair Lady Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 9 Elizabeth Arden Pretty Eau de Cologne Love & Toast Honey Nectar Peter Andre Unconditional