Marki » N-Q » szyprowo - owocowe « Grupy

Dynastie Eau de Parfum Princesse Marina De Bourbon dla kobiet

Dynastie Eau de Parfum Princesse Marina De Bourbon dla kobiet

Miałem: 1

Dynastie Eau de Parfum Princesse Marina De Bourbon dla kobiet Zdjęcia Dynastie Eau de Parfum Princesse Marina De Bourbon dla kobiet Zdjęcia Dynastie Eau de Parfum Princesse Marina De Bourbon dla kobiet Zdjęcia Dynastie Eau de Parfum Princesse Marina De Bourbon dla kobiet Zdjęcia

Dynastie Eau de Parfum marki Princesse Marina De Bourbon to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Dynastie Eau de Parfum został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i frezja; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, ananas i morela; nutami bazy są piżmo, paczula i wanilia.

Bergamotka Mandarynka Frezja

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ananas Morela

Piżmo Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dynastie Eau de Parfum by Princesse Marina De Bourbon.

Dynastie Eau de Parfum Recenzje Perfum

tofik1984
tofik1984

Perfumy mocne, soczyste. Owocowo-kwiatowe, z dużym ogonem. Co ciekawe to na początku wogóle mi się nie podobały, a im częściej używam tym bardziej mnie zachwycają. Polecam przetestować.

Dynastie Eau de Parfum by Princesse Marina De Bourbon 4.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Princesse Marina De Bourbon Dynastie Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Princesse Marina De Bourbon Dynastie Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dynastie Eau de Parfum marki Princesse Marina De Bourbon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dynastie Eau de Parfum marki Princesse Marina De Bourbon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - owocowe
Ayala Moriel ArbitRary Christian Dior Diorama Calvin Klein CK IN2U POP for Her Yohji Yamamoto Yohji Custo Barcelona Custo Barcelona Parfum d`Empire Eau Suave Cacharel Amor Amor Sunrise Ulric de Varens Creation N° 09 Jimmy Choo Jimmy Choo Azzaro Azzaro Duo Women Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Wings DSH Perfumes Mata Hari