Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Golden Autumn Prince Matchabelli dla kobiet

Golden Autumn Prince Matchabelli dla kobiet

Golden Autumn marki Prince Matchabelli to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Golden Autumn został wydany w 1948 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty zielone, mech, nuty drzewne, nuty kwiatowe i piżmo.

Nuty zielone Mech Nuty drzewne Nuty kwiatowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Golden Autumn by Prince Matchabelli.

Golden Autumn Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Prince Matchabelli Golden Autumn, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Prince Matchabelli Golden Autumn, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Golden Autumn marki Prince Matchabelli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Golden Autumn marki Prince Matchabelli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Azzaro Visit for Women Cerruti Cerruti 1881 Blanc Gabriela Sabatini Private Edition Isabela Capeto Isabela Capeto 2 Novae Plus Blue Minou Tova Beverly Hills Tova Signature Tom Ford White Musk Collection Jasmine Musk Emilio Pucci Miss Pucci Marella Ferrera Ambre Ze Parfums de Coeur Skin Musk Kate Walsh Boyfriend Borsari Bouquet di Violette