Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Ginger Lotus Prince Matchabelli dla kobiet

Ginger Lotus Prince Matchabelli dla kobiet

Ginger Lotus Prince Matchabelli dla kobiet Zdjęcia

Ginger Lotus marki Prince Matchabelli to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Ginger Lotus został wydany w 2001 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe i imbir.

Nuty kwiatowe Imbir

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ginger Lotus by Prince Matchabelli.

Ginger Lotus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Prince Matchabelli Ginger Lotus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Prince Matchabelli Ginger Lotus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ginger Lotus marki Prince Matchabelli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ginger Lotus marki Prince Matchabelli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies Pierre Balmain La Mome Jean Patou Ma Liberte Etienne Aigner Starlight Tova Beverly Hills Ambre D`Oro Chiemsee Wildcard! essence Love Game Gloria Vanderbilt Vanderbilt Women Tonatto Profumi M'oma Jesus Del Pozo Ambar DECO Legends & Love