Marki » N-Q » orientalno - waniliowe « Grupy

Cotton Candy Girly Girl Prince Matchabelli dla kobiet

Cotton Candy Girly Girl Prince Matchabelli dla kobiet

Cotton Candy Girly Girl marki Prince Matchabelli to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, wata cukrowa, truskawka, malina i piżmo.

Wanilia Wata cukrowa Truskawka Malina Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cotton Candy Girly Girl by Prince Matchabelli.

Cotton Candy Girly Girl Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Prince Matchabelli Cotton Candy Girly Girl, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Prince Matchabelli Cotton Candy Girly Girl, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cotton Candy Girly Girl marki Prince Matchabelli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cotton Candy Girly Girl marki Prince Matchabelli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Christian Dior Hypnotic Poison Chopard Casmir Jil Sander Sensations Comptoir Sud Pacifique Vanille Pineapple Serge Lutens Datura Noir Lolita Lempicka L`eau de Minuit Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Let Them Eat Cake Lavanila Laboratories Vanilla Coconut L`Artisan Parfumeur Havana Vanille Farmacia SS. Annunziata Cara UNTITLED UNTITLED No. 2 by Tristan Brando Rituals No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops