Marki » N-Q » orientalno - waniliowe « Grupy

Cotton Candy Girly Girl Prince Matchabelli dla kobiet

Cotton Candy Girly Girl Prince Matchabelli dla kobiet

Cotton Candy Girly Girl marki Prince Matchabelli to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, wata cukrowa, truskawka, malina i piżmo.

Wanilia Wata cukrowa Truskawka Malina Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cotton Candy Girly Girl by Prince Matchabelli.

Cotton Candy Girly Girl Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Prince Matchabelli Cotton Candy Girly Girl, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Prince Matchabelli Cotton Candy Girly Girl, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cotton Candy Girly Girl marki Prince Matchabelli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cotton Candy Girly Girl marki Prince Matchabelli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Serge Lutens Un Bois Vanille Kenzo Kenzo Amour Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot Montale Amandes Orientales IVR Swiss Group Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) Perfumer`s Workshop Samba Kiss Man Ulric de Varens Varens Original Indian Secret Gendarme 7 Sinful Scents Excess Demeter Fragrance Hershey’s Special Dark Honore des Pres Vamp à NY LR Harem Monotheme Fine Fragrances Venezia Vanilla Blossom