Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Cachet Prince Matchabelli dla kobiet

aldehydowy
Cachet Prince Matchabelli dla kobiet Filmy
Cachet Prince Matchabelli dla kobiet Zdjęcia

Cachet marki Prince Matchabelli to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Cachet został wydany w 1970 roku. Nutami głowy są aldehydy, zielona trawa, przyprawy i galbanum; nutami serca są paczula, korzeń irysa, jaśmin, wetyweria i róża; nutami bazy są skóra, ambra, piżmo, cywet i mech dębowy.

Aldehydy Zielona trawa Przyprawy Galbanum

Paczula Korzeń irysa Jaśmin Wetyweria Róża

Skóra Ambra Piżmo Cywet mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cachet by Prince Matchabelli.

Cachet Recenzje Perfum

sloma_bubu
sloma_bubu

Perfumy ładne, choć poniekąd przypominają mi Toscę eau de cologne na starcie. Perfumy są ciepłe, otulające, nie za słodkie, trochę elganckie, na wieczór - moim zdaniem. Trwałośc zadowalająca, spokojnie 4-5h wytrzymują, projekcja przeciętna. Ogólnie polecam, bardzo dobra cena, a perfumki całkiem przywoite.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Prince Matchabelli Cachet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Prince Matchabelli Cachet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cachet marki Prince Matchabelli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cachet marki Prince Matchabelli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Yohji Yamamoto Yohji Essential Carthusia Fiori di Capri Georges Stahl Elle d`Elissa Yves Rocher Secrets d’Essences Iris Noir Eau Fraiche Laura Biagiotti Laura Rose Balenciaga Balenciaga Paris Police Pure Police Pure DNA Femme Tallulah Jane Gotham Yardley Chique Roxana Illuminated Perfume Gracing the Dawn Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas Sisley Eau du Soir 2010