Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Aviance Night Musk Prince Matchabelli dla kobiet

Aviance Night Musk Prince Matchabelli dla kobiet

Aviance Night Musk marki Prince Matchabelli to kwiatowe perfumy dla kobiet. Aviance Night Musk został wydany w 1983 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat pomarańczy, drzewo sandałowe, paczula, cynamon, wanilia, jaśmin, jabłko, goździk (przyprawa), ylang-ylang i róża.

Kwiat pomarańczy Drzewo sandałowe Paczula Cynamon Wanilia Jaśmin Jabłko Goździk (przyprawa) Ylang-ylang Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aviance Night Musk by Prince Matchabelli.

Aviance Night Musk Recenzje Perfum

Dakini
Dakini

Z recenzją tego zapachu mam niemały problem. Pewnie bym ją sobie odpuściła, ale jedna z naszych forumowiczek poprosiła o wrażenia, więc postaram się przybliżyć ANM z mojego punktu widzenia....hmm, wąchania raczej.:)) Zatem do rzeczy.
Zapach jest z pewnością oldskulowy. Przypomina mi nieco Glorię Vanderbilt, trochę też kojarzy się z Revlon Charlie Gold.
Trudność polega na tym, że wszystkie składniki zlewają mi się tu w całość.
Na początku dosyć wyraźnie wyczuwam trochę cynamonu, ale potem jest taki kwiatowo-owocowy mix. Niby ma pewne cechy szypru, jak zauważyły poprzedniczki, ale jest słodkawy, całkowicie pozbawiony tej ostrzejszej nuty mchu dębowego, która tak mi się podoba w innych szyprach. Z kwiatów najbardziej wyróżnia sie moim zdaniem róża, ale została utopiona w soku jabłkowym z wanilią.
Węszyłam jeszcze trochę w poszukiwaniu goździków i wyłapałam, ale zaledwie szczyptę. I to by było na tyle.
Aha, trwałość dobra jak na edc.

amanda
amanda

Zdecydowanie to zapach z duszą i klasą .
Mam odlewkę , we flakonie perfumy zawsze wyglądają jednak dostojniej i chyba po nie częściej się sięga , nie wiem z czego to wynika , może z naszego kobiecego poczucia estetyki , przywiązywania uwagi i wagi do szczegółów i detali .

Zapach jest ciepło słoneczny , z ylang ylangiem i kwiatem pomarańczy ,które nasycają powietrze upojną kwiatową dusznośćią , podchodzącą pod łagodny szypr.
Ciepło i słoneczność pochodząca od dobrze zgranych z sobą, wiodących w jednej nucie przypraw ,płynnie łączy się z kwiatową melodią.
Całość pięknie opowiada na skórze o dawniejszych czasach.

Aviance Night Musk by Prince Matchabelli 4.00 out of 5 based on 3 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Prince Matchabelli Aviance Night Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Prince Matchabelli Aviance Night Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aviance Night Musk marki Prince Matchabelli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aviance Night Musk marki Prince Matchabelli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Alfred Sung Sung Spa Rochas Lumiere Mandarina Duck Mandarina Duck Cute Pink Histoires de Parfums 1876 Charles Jourdan Votre Maitre Parfumeur et Gantier Tubereuse Princesse Marina De Bourbon Pink Princesse Mariah Carey Forever REN Rosa Maya Potter & Moore Spiced Tuberose and Orchid Dana Love's Baby Soft Henri Bendel Gardenia & Vanilla