Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Calyx Sheer Exhilaration Prescriptives dla kobiet

Calyx Sheer Exhilaration Prescriptives dla kobiet

tropikalny
Calyx Sheer Exhilaration Prescriptives dla kobiet Zdjęcia Calyx Sheer Exhilaration Prescriptives dla kobiet Zdjęcia Calyx Sheer Exhilaration Prescriptives dla kobiet Zdjęcia

Calyx Sheer Exhilaration marki Prescriptives to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Calyx Sheer Exhilaration został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak marakuja, gujawa, mango, lilia, jaśmin, drzewo sandałowe i wetyweria.

Marakuja Gujawa Mango Lilia Jaśmin Drzewo sandałowe Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Calyx Sheer Exhilaration by Prescriptives.

Calyx Sheer Exhilaration Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Prescriptives Calyx Sheer Exhilaration, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Prescriptives Calyx Sheer Exhilaration, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Calyx Sheer Exhilaration marki Prescriptives. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Calyx Sheer Exhilaration marki Prescriptives reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chantal Thomass Ame Coquine Cacharel Amor Amor Sunshine Tommy Hilfiger Tommy Girl 10 Lalique Amethyst Hanae Mori Hanae Mori Eau Fraiche Hermes Hermessence Osmanthe Yunnan Marks and Spencer Autograph Blush Bath and Body Works Sparkling Peach Calypso St. Barth Lily Teo Cabanel Julia Ulric de Varens Varens essentiel Violette Delicate Agatha Agatha