Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Prada Tendre Prada dla kobiet

Prada Tendre Prada dla kobiet

Prada Tendre Prada dla kobiet Zdjęcia

Prada Tendre marki Prada to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Prada Tendre został wydany w 2006 roku. Prada Tendre stworzyli Carlos Benaim i Clement Gavarry. Nutami głowy są mandarynka, bergamotka, neroli i cytryna; nutami serca są liść herbaty, tahitiańska wetyweria, indyjski jaśmin i gwatemalski kardamon; nutami bazy są liść indonezyjskiej paczuli, benzoes, cedr virginia, drzewo sandałowe i francuskie labdanum.

Mandarynka Bergamotka Neroli Cytryna

Liść herbaty Tahitiańska wetyweria Indyjski jaśmin Gwatemalski kardamon

Liść indonezyjskiej paczuli Benzoes Cedr Virginia Drzewo sandałowe Francuskie labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Prada Tendre by Prada.

Prada Tendre Recenzje Perfum

fortissimo1603
fortissimo1603

Wytrawny początek. Gorzka suszona herbata przeplata się z cedrowymi igiełkami, kardamonem i pylistą paczulą. Po chwili dołącza słodkawy benzoes i kropla soku z pomarańczy. W sercu zapach staje się pięknie kremowy za sprawą drzewa sandałowego. Na mojej skórze jaśmin gra tylko w tle, razem z paczulą pięknie podbijając front. Cała scena należy do drzewa sandałowego i benzoesu. Według mnie to bardzo elegancki zapach. Szkoda tylko, że praktycznie mało osiągalny. Nie każdemu się spodoba, tak samo jak klasyczna Chanel nie wszystkim odpowiada. Pokusiłabym się o stwierdzenie, że Prada Tendre mogłaby być dla niej dobrą alternatywą. Trwałość około 6 godzin, bliskoskórny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Prada Prada Tendre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Prada Prada Tendre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Prada Tendre marki Prada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Prada Tendre marki Prada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Prada Prada (Amber) Thierry Mugler Alien Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Christian Dior Midnight Poison Prada Prada Intense Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Serge Lutens Feminite du Bois Donna Karan Black Cashmere Issey Miyake Le Feu d'Issey John Galliano John Galliano Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Narciso Rodriguez Narciso Christian Dior Dune Thierry Mugler Alien Essence Absolue Serge Lutens Ambre Sultan Serge Lutens Rousse Keiko Mecheri Ume Christian Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum Givenchy Pi Tom Ford Noir Pour Femme