Marki » N-Q » orientalno - waniliowe « Grupy

Prada Candy L'Eau Prada dla kobiet

karmelowy
Prada Candy L'Eau Prada dla kobiet Filmy
Prada Candy L'Eau Prada dla kobiet Zdjęcia Prada Candy L'Eau Prada dla kobiet Zdjęcia Prada Candy L'Eau Prada dla kobiet Zdjęcia Prada Candy L'Eau Prada dla kobiet Zdjęcia

Prada Candy L'Eau marki Prada to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Prada Candy L'Eau został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daniela (Roche) Andrier. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutą serca jest groszek pachnący; nutami bazy są białe piżmo, benzoes i karmel.

Cytrusy

Groszek pachnący

Białe piżmo Benzoes Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Prada Candy L'Eau by Prada.

Prada Candy
Prada Candy L'Eau Kiss

Prada Candy L'Eau Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Klasyczna wersja Cukierka to dla mnie zapachowa trauma nie mająca nic wspónego z pysznym karmelem ani niczym jadalnym. Dlatego obawiałam się, że L´Eau to będzie to samo tylko jeszcze gorsze, bo rozwodnione. Tymczasem odkryłam, że jest inaczej, bo o wiele, wiele lepiej. Tak, nie jest to żadne perfumowe odkrycie, bo cała kompozycja jest prosta, nieskomplikowana i nie zmieniająca się w ogóle, ale to nie przeszkadza, chociaż polemizowałabym z tym, czy wydawać prawie 200zł na coś co pachnie jednostajnie skoro z łatwością możemy mieć jakiegoś innego, pysznego gourmandowaca taniej lub w podobnym przedziale cenowym. Przechodząc jednak do najważniejszego, a mianowicie samego zapachu: ta wersja Cukierka pachnie dokładnie jak cukierki krówki i to zarówno te z płynnym, ciągnącym się nadzieniem jak i tym twardym, suchym.Ja bardzo je lubię, przypominaja mi dzieciństwo, a dodatkowo tu nie razi sztuczna słodycz, nie jest mdląco, ulepkowato. Jest za to przytulnie, bezpiecznie. Ten zapach jest jak wtulenie się w ramiona ukochanego, który głaszcze nas po włosach, a na pocieszenie karmi słodką mordoklejką:). Zachwycać się nie zachwycam,ale wciąż to porządny zapach dla wielbicieli krówkowych aromatów.

Maverick
Maverick

Nie lubie Candy, bo nie czuje w nich nic oprocz palonego cukru - jakby ktos probowal zrobic karmel ale mu nie wyszlo. Zakup wersji L'Eau byl wiec ryzykiem. Ryzykiem, ktore sie oplacilo :)
L'Eau jest duzo lzejsze, mniej slodkie, nie dusi lepkoscia palonego curu. Karmel jest utemperowany groszkiem i cytrusami, gra drugorzedna role. Te perfumy sa prawie slodko-gorzkie. W sumie jestem zdziwiona, ze tak mi sie podobaja i tak przyjemnie sie je nosi, bo oczekiwalam rozczarowania:)

xmagx
xmagx

Kolejny zapach z serii Candy , w którym zakochałam się bez opamiętania.Lżejsza Candy idealnie wpasowuje się w letnie dni będąc nadal moim ukochanym karmelkiem.Wersja l'eau osładza mi lato.Nie ma opcji abym nie posiadała tego zapachu w letnie miesiące , na rozgrzanej skórze trzyma się naprawdę długo i jest przyjemny a wręcz kojący:)

ssea
ssea

Bardzo podoba mi sie polaczenie karmelu z benzoesem, ktory dosyc mocno wybija sie na mojej skorze. Mysle, ze wraz z cytrusami przygasza on lekko karmel i dodaje dystansu.
Patrzac na spot reklamowy, Candy L'eau to pelna zycia, szalona kokietka z klasa. Doceniam te slodka, zaczepna, ale nadal elegancka kompozycje.
Najchetniej nosze w chlodniejsze dni.
Co do trwalosci: na mnie od rana do wieczora.
Flakon jest przepiekny :o Dawno zaden mnie tak nie zachwycil, wiec musialam to napisac :P

agusia12321
agusia12321

Wejście mocne benzoesowe, łagodnieje pod wpływem obecnego pachnącego groszku i nut cytrusowych, białe piżmo dodaje zapachowi miękkości, a karmel delikatnej słodyczy. Piękny zapach, mimo wszystko lekki, zmysłowy.
Jedyny mankament Candy to marna trwałość, bo zaledwie 3 godziny...

Taka mała ciekawostka: jeśli ktoś chciałby przekonać się jak pachną pierwsze akordy Candy niech otworzy odżywkę do włosów Elisse ...

kaktuska01
kaktuska01

Myślę, że zapach tej wody idealnie trafił w mój gust . Mimo, że jest słodki to nie jest to słodycz mdła lecz elegancka i nie nachalna. Wyczuwam przede wszystkim karmel i slodkie cytrusy w otwarciu. To po prostu podstawowa Prada Candy z dodatkiem świetlistych cytrusów w nucie głowy Uwielbiam i mam nadzieję, że spotkam go jeszcze na swojej drodze... Jest niestety nie zbyt trwały jak dla mnie i jego projekcja też nie jest zadowalająca.

violaa92
violaa92

Nowa odsłona Candy. Cóż byłam ciekawa tego zapachu i niepotrzebnie... Candy L'Eau jest tak delikatna, że aż ledwie wyczuwalna (tak samo jak i Candy). Na przód wysuwa się tu oczywiście karmel - mało słodki, nijaki i benzoes. Bardzo skromnie. Do tego niezadowalająca mnie trwałość. Gdybym miała oceniać w skali 1-10 na pewno wystawiłabym słabe 3.
Podsumowując zapach jest na prawdę przyjemny, ale słabo wyczuwalny, szybko ulatniający się. Kolejna świetna kampania reklamowa po której można by się spodziewać wielkiego WOW, a dostajemy wielkie Nic.

Prada Candy L'Eau by Prada 3.49 out of 5 based on 55 ratings and 7 user reviews

Prada Candy L'eau Eau de Toilette, 2.7 oz
90.50 USD
Prada Candy L'Eau Eau De Toilette Spray 80ml 2.7oz
Prada Candy L'Eau Eau De Toilette Spray 80ml 2.7oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Prada Prada Candy L'Eau, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Prada Prada Candy L'Eau, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Prada Candy L'Eau marki Prada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Prada Candy L'Eau marki Prada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo Amour Estée Lauder Sensuous Noir Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Hermes L’Ambre des Merveilles Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Prada Prada Candy Calvin Klein Obsession Guerlain Shalimar Parfum Initial L`Erbolario Dolcelisir Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Montale Intense Cafe Viktor&Rolf Flowerbomb Hermes Elixir des Merveilles Jean Paul Gaultier Classique Guerlain La Petite Robe Noir Yves Saint Laurent Belle d`Opium Giorgio Armani Armani Code for Women Thierry Mugler Womanity Aquolina Gold Sugar