Marki » N-Q » orientalno - waniliowe « Grupy

Prada Candy Kiss Prada dla kobiet

Prada Candy Kiss Prada dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 11

Prada Candy Kiss Prada dla kobiet Filmy
Prada Candy Kiss Prada dla kobiet Zdjęcia Prada Candy Kiss Prada dla kobiet Zdjęcia Prada Candy Kiss Prada dla kobiet Zdjęcia Prada Candy Kiss Prada dla kobiet Zdjęcia Prada Candy Kiss Prada dla kobiet Zdjęcia Prada Candy Kiss Prada dla kobiet Zdjęcia

Prada Candy Kiss marki Prada to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Prada Candy Kiss został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daniela (Roche) Andrier. Nutę głowy stanowi piżmo; nutami serca są piżmo i kwiat pomarańczy; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Piżmo

Piżmo Kwiat pomarańczy

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Prada Candy Kiss by Prada.

Prada Candy Kiss Recenzje Perfum

Malzka
Malzka

Początkowo upajająco słodki i kwiatowy. Narkotyczny i kobiecy. Posunęłabym się nawet do stwierdzenia, że landrynkowy. Po 2,3 godzinach robi się piżmowo pudrowy z białym kwiatem w tle. Nie jest to zapach lekki, przy tej skromnej ilości składników powiedziałabym, że nawet pełen przepychu. Przypomina mi pokój wypełniony kwiatami w upalny dzień. Powiew ciepłego powietrza roznosi woń po całym pomieszczeniu.
Nie widzę wspólnego mianownika pomiędzy Candy Kiss a klasycznymi Candy. W klasyku mamy gorzkość karmelu, która nie pozwala na zbyt mocne wysłodzenie i dodaje elegancji całości, KISS również tę elegancję posiadają ale nie ma niczego co przełamuje słodycz, może trochę piżmo.
Na pewno nie jest to gourmand jakich wiele na półkach perfumerii.
Mnie się bardzo podoba.
Projekcja duża, trwałość ok. 8h - PRADA trzyma poziom.

Brendii1313
Brendii1313

Zapach bardzo mi sie podoba.

Jest pizmowy, ale nie czuje mydla, delikatnie slodki dzieki wanilii, taka puchata smietanka. Przywodzi mi na mysl mleczko z tubki, tylko mniej slodkie.

Zapach idealny na cieple dni, bliskoskorny, nienachalny, subtelny, kobiecy.

Na mnie trwalosc srednia, po 4 h mam ochote dopsikac, mimo to zakupie cala flaszke.

liczi
liczi

Rozumiem, że po 15 latach cyfrowej fotografii, komputerowej obróbki obrazu, dążenia do ideału jest nagła potrzeba efektu analogowej kliszy, słabej jakości polaroidu i przypadku.
Ale o co chodzi w tych promocyjnych zdjęciach? Toż to antyreklama :D
Do zapachu się nie odniosę bo póki co nie poznałam ale mam nadzieję, że będzie ciekawszy niż niezadowolona modelka w mgle ;)

Prada Candy Kiss by Prada 3.29 out of 5 based on 8 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Prada Prada Candy Kiss, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Prada Prada Candy Kiss, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Prada Candy Kiss marki Prada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Prada Candy Kiss marki Prada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

The Different Company Sublime Balkiss Tom Ford Noir Pour Femme Tom Ford Velvet Orchid Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Bvlgari Jasmin Noir Estée Lauder Sensuous Noir Hermes Eau des Merveilles Thierry Mugler The Taste of Fragrance Angel Christian Dior Fève Délicieuse L`Artisan Parfumeur Noir Exquis Thierry Mugler Angel Liqueur de Parfum L`Artisan Parfumeur Havana Vanille Christian Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum Versace Crystal Noir Viktor&Rolf Flowerbomb Hermes L’Ambre des Merveilles Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Guerlain Rose Barbare Hugo Boss BOSS The Collection Silk & Jasmine Jil Sander Sun Shake