Marki » N-Q » orientalno - waniliowe « Grupy

Prada Candy Kiss Prada dla kobiet

Prada Candy Kiss Prada dla kobiet

Prada Candy Kiss Prada dla kobiet Filmy
Prada Candy Kiss Prada dla kobiet Zdjęcia Prada Candy Kiss Prada dla kobiet Zdjęcia Prada Candy Kiss Prada dla kobiet Zdjęcia Prada Candy Kiss Prada dla kobiet Zdjęcia Prada Candy Kiss Prada dla kobiet Zdjęcia Prada Candy Kiss Prada dla kobiet Zdjęcia

Prada Candy Kiss marki Prada to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Prada Candy Kiss został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daniela (Roche) Andrier. Nutę głowy stanowi piżmo; nutami serca są piżmo i kwiat pomarańczy; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Piżmo

Piżmo Kwiat pomarańczy

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Prada Candy Kiss by Prada.

Prada Candy Kiss Recenzje Perfum

china_doll
china_doll

Z tym ptasim mleczkiem jest coś na rzeczy...
Bardzo komfortowy, nieprzytłaczający, uniwersalny, niejadalny gourmand. Zapach z gatunku całorocznych i raczej na każdą okazję. Nieinwazyjny i po prostu bardzo przyjemny towarzysz na każdy dzień, a i na wieczór się sprawdzi.
Delikatna projekcja, nie przeszkadzająca otoczeniu, ale dająca o sobie znać i bardzo dobra trwałość. To się nazywa słodycz z klasą.
Moim zdaniem perfumy nieco w stylu Signoriny od Salvatore Ferragamo, chodzi mi o klimat, bo zapachowo trochę się różnią.
Uwielbiam design flakonów z tej serii, uważam, że są niezwykle wygodne i estetyczne.
I po co ja je testowałam? Teraz mam kolejne chciejstwo! ;)

chjena
chjena

Tak komfortowy i przemiły, że nie wiem, czy komukolwiek mógłby się nie spodobać albo kogoś rozdrażnić. Jednocześnie w całej swojej uniwersalności nie ma tu krzty banału, nosiciel absolutnie nie będzie znudzony. Co jest przepisem na sukces? To, co w pozostałych wersjach Candy, czyli słodycz podana w niejadalny, dość kosmetyczny, lecz jednocześnie mocno luksusowy sposób. To nie zapach drogeryjnych marek z niskich półek, lecz kremów, musów, pianek i żeli najdroższych marek, doprawionych gourmandowymi akcentami.

W Candy Kiss nie ma charakterystycznego dla całej serii karmelu, za to znajdziemy idealnie wręcz odwzorowany aromat ptasiego mleczka. Nic, tylko ułożyć się na mięciutkich poduszkach, otulić puchową kołdrą, zamknąć oczy i wyobrazić sobie, że lewitujemy na lekkich chmurkach... Jeśli reklamy za parę lat będą emitowały zapachy, to Wedel z pewnością nawiąże współpracę z Pradą.

Przy wszystkich tych skojarzeniach, nie są to pod żadnym pozorem perfumy infantylne i spokojnie nadadzą się zarówno do biura, jak i na randkę. Prada ma dyskretną moc, nawet jeśli działa zgodnie z trendami i tworzy słodziaki.

Falling in
Falling in

Heaven, I'm in heaven... ta piosenka nie tyle mi się kojarzy z uwielbianą przeze mnie piosenką Freda Astaira co z reklamą ptasiego mleczka i od niedawna też z zapachem Candy Kiss który sprawia, że czuje się jakbym bujała się na białej miękkiej chmurze na tle błękitnego nieba. To niesamowite jak piżmo może miękko i przytulnie pachnieć, nie wiem czy to zasługa kwiatu pomarańczy czy odrobiny wanilii, może jakiś koncentrat śmietankowego puchu tu dodano. Jak to zmieszano, dodano białe piórka? Porozrzucano wokół miękkie jasne poduszki? Zapach urzeka delikatną słodyczą, czuję się w nim jak dobra ciepła kobieta, łagodna biała mrucząca cicho kotka - choć nie raz pazury wysuwały się na wierzch. Ten zapach jest dla mnie synonimem delikatnego kobiecego ciepła, anielskiej subtelnej młodości z różowymi policzkami. Jednocześnie jest elegancka i niepospolita. Odejmuje lat i kilogramów. Ja tą Pradę uwielbiam, choć bliskoskórna to jednak trwała. Nie przyciąga wielu komplementów, nie łamie serc, nie wodzi za nos. Nie jest zapachem wieczorowym. Wspaniała jako zapach dzienny, taka uniwersalna i komfortowa. Największą jej siłą jest niesamowita przyjemność noszenia, oraz przyjemność dla osób przytulających się do kobiety noszącej te perfumy. Buteleczka piękna. Szczerze polecam, choćby testy.

malwusia
malwusia

Prada Candy Kiss to perfumowy odpowiednik białego ptasiego mleczka.
Zapach jest słodki, lekki jak piórko, pyszny i delikatny. Nie jest przesłodzony, lepki i mdlący, lecz taki puchaty, waniliowy, z nutką odświeżającego mydełka na bazie kwiatu pomarańczy.
Dziewczęcy, filuterny i radosny, odejmuje lat.
Bardzo mi przypadł do gustu ze względu na krótki skład i niebanalny efekt, a także doskonałą jakość składników - ani przez chwilę nie jest chemiczny czy zakurzony.
Delikatna migdałowa nutka przywodzi także na myśl smak białych landrynek albo kremowobiałe marshmallow.

Jeśli ktoś preferuje delikatne, puszyste, słodkie zapachy bez owocowych nut, może je nawet zakupić w ciemno. Perfumy nie mają pazura, brak im kontrowersji, są jak jedwabna pastelowa koszulka narzucona na świeżo umyte ciało, jak muśnięcie wilgotnymi ustami w miękki policzek.

Trwałość i projekcja przeciętne, butelka śliczna. Idealne do poduszki, doskonałe na prezent.

amanda
amanda

Przypuszczałam,że będzie cukierkowym słodziakiem.
Natomiast splotły się w nim słodkie kwietne nuty tworząc bukiet z upojnego heliotropu,jaśminu i kwiatu głogu.
To co tak między kwiatami na puchato wygrywa w bukiecie to wanilia.
Niby zapach prosty,niczym nie zaskakujący a jednak mnie "starą perfumową wyżeraczkę" zainteresował.
Każdy ma swoje gusta i oczekiwania.
Mnie tutaj ujęły kwiaty z wanilią.Czy to na pewno kwiat pomarańczy? już wyżej napisałam co wyczuwam.
Kwiat pomarańczy ma goryczkę,której tu zupełnie nie ma.
Jest przyjemna słodycz,słodycz kwiatów,wanilii podana..no właśnie już wiem!.
Wpierw typowałam sam migdał,ale dodam stu procentowo jest też - maciejka.
Kwiatki skromniutkie,ale są królową wieczoru i nocy podczas gdy inne śpią.
Zapach zaintrygował mnie bo nie jest taki oczywisty jak wynikałoby z nut.

Malzka
Malzka

Początkowo upajająco słodki i kwiatowy. Narkotyczny i kobiecy. Posunęłabym się nawet do stwierdzenia, że landrynkowy. Po 2,3 godzinach robi się piżmowo pudrowy z białym kwiatem w tle. Nie jest to zapach lekki, przy tej skromnej ilości składników powiedziałabym, że nawet pełen przepychu. Przypomina mi pokój wypełniony kwiatami w upalny dzień. Powiew ciepłego powietrza roznosi woń po całym pomieszczeniu.
Nie widzę wspólnego mianownika pomiędzy Candy Kiss a klasycznymi Candy. W klasyku mamy gorzkość karmelu, która nie pozwala na zbyt mocne wysłodzenie i dodaje elegancji całości, KISS również tę elegancję posiadają ale nie ma niczego co przełamuje słodycz, może trochę piżmo.
Na pewno nie jest to gourmand jakich wiele na półkach perfumerii.
Mnie się bardzo podoba.
Projekcja duża, trwałość ok. 8h - PRADA trzyma poziom.

Brendii1313
Brendii1313

Zapach bardzo mi sie podoba.

Jest pizmowy, ale nie czuje mydla, delikatnie slodki dzieki wanilii, taka puchata smietanka. Przywodzi mi na mysl mleczko z tubki, tylko mniej slodkie.

Zapach idealny na cieple dni, bliskoskorny, nienachalny, subtelny, kobiecy.

Na mnie trwalosc srednia, po 4 h mam ochote dopsikac, mimo to zakupie cala flaszke.

liczi
liczi

Rozumiem, że po 15 latach cyfrowej fotografii, komputerowej obróbki obrazu, dążenia do ideału jest nagła potrzeba efektu analogowej kliszy, słabej jakości polaroidu i przypadku.
Ale o co chodzi w tych promocyjnych zdjęciach? Toż to antyreklama :D
Do zapachu się nie odniosę bo póki co nie poznałam ale mam nadzieję, że będzie ciekawszy niż niezadowolona modelka w mgle ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Prada Prada Candy Kiss, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Prada Prada Candy Kiss, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Prada Candy Kiss marki Prada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Prada Candy Kiss marki Prada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Hermes Eau des Merveilles Estée Lauder Sensuous Noir Hermes L’Ambre des Merveilles Kenzo Kenzo Amour Guerlain Terracotta Le Parfum Christian Dior Dolce Vita Narciso Rodriguez Narciso Eau de Toilette Givenchy Dahlia Divin Prada Prada Candy Jean Paul Gaultier Classique Intense Guerlain La Petite Robe Noir Giorgio Armani Armani Code for Women Calvin Klein Reveal Tom Ford Noir Pour Femme Marc Jacobs Mod Noir Pierre Balmain Extatic Gold Musk Trussardi Donna Trussardi 2011 Salvatore Ferragamo Signorina