Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Prada Candy Florale Prada dla kobiet

karmelowy
miodowy
Prada Candy Florale Prada dla kobiet Filmy
Prada Candy Florale Prada dla kobiet Zdjęcia Prada Candy Florale Prada dla kobiet Zdjęcia Prada Candy Florale Prada dla kobiet Zdjęcia

Prada Candy Florale marki Prada to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Prada Candy Florale został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daniela (Roche) Andrier. Nutę głowy stanowi limoncello; nutą serca jest piwonia; nutami bazy są karmel, benzoes, miód i piżmo.

Limoncello

Piwonia

Karmel Benzoes Miód Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Prada Candy Florale by Prada.

Prada Candy Florale Recenzje Perfum

newrrn
newrrn

Z autopsji wiem, że im bardziej rozbudowane opisy producentów, tym gorzej może być z zapachem. Cyt. "Prada Candy Florale to kwiatowo- owocowo- gourmand perfumy dla kobiet".
Kwiatowo owszem. Owocowo absolutnie. Gourmand? Trochę. Najbardziej jednak piżmowe, co skreśla ten zapach w moim... nosie.
Piżmo to bowiem jest najgorszego sortu, znane mi m.in. z perfum Marca Jacobsa (Daisy! Brrr...), Gucci tudzież innych Versace. Tych marek nie tykam, bo nie znoszę chemicznego, żrącego, szamponowego i mulącego piżma. Szkoda, że i Pradę to dotknęło- bo w klasycznym Candy takiego piżma nie uraczysz; początkowo myślałam, że ten flanker był niepotrzebny, ALE gdy zapach się rozwinął, to jednak zmieniłam zdanie. Ja uwielbiam to połączenie karmel-miód-benzoes, nawet takie przygaszone jak tutaj. Bez irysa, porzeczki róży. Czysta słodycz.
Trwałość dość dobra, projekcja? Nie istnieje.

Dagmy
Dagmy

Piwonia przede wszystkim. Do niej w tle słodkości z wersji candy edp e edt. Prada candy nie podoba mi się w żadnej odsłonie.

Arttemiss
Arttemiss

Limoncello? Wolne żarty! Koło półeczki z Limoncello czy innym Limonce to komponenty zapachowe Candy Florale nawet nie stały. I chociaż dominująca w perfumach piwonia zabarwiona została czymś słodko-cytrusowym (i chemicznym), to Limoncello z pewnością to to nie jest. Likier ten bowiem ma wyraźny słodko-ostry, dziedziczony po cytrynach i cukrze zapach. Zapach w typie świeżym i mocnym - bardzo "fresco" - a tutaj mamy perfumy bezdyskusyjnie kwiatowe dla których "fresco", mimo ich lekkości, nie wydaje się być odpowiednim określeniem. Zatem mamy piwonię, a po piwonii miód w typie łagodnym - jakiś rzepak, jakaś lipa? Miód jest wyzbyty tak zwanego "kopa" i jakiś taki mało zdecydowany... Następnie pojawia się piżmo podbijające kwiat, delikatne wnętrze ciągnącej się mlecznej "krówki" i lekko zarysowany benzoes. Ale nadal to zapach ewidentnie kwiatowy i nawet po samodzielnym wypiciu całej flaszki Limoncello nie określiła bym go jako kwiatowo - owocowy gourmand. Kwiaty na słodko lub z łagodnym miodem - i tyle w temacie. Z pierwszym "Candy" też za wiele wspólnego Candy Florale nie ma i trochę nie kupuję koncepcji wypuszczenia tego zapachu jako flanker dla wspomnianego "Candy".

Dyfuzja kiepściutka, trwałość niewiele lepsza...

Prada Candy Florale by Prada 3.00 out of 5 based on 28 ratings and 3 user reviews

Zakupowe okazje

Prada Candy Florale Eau de Toilette, 2.7 oz
90.50 USD
Prada Candy Florale Eau De Toilette Spray 80ml 2.7oz
Prada Candy Florale Eau De Toilette Spray 80ml 2.7oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Prada Prada Candy Florale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Prada Prada Candy Florale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Prada Candy Florale marki Prada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Prada Candy Florale marki Prada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Coco Eau de Parfum Giorgio Armani Idole d`Armani Trussardi Donna Trussardi 2011 Christian Dior J`adore Elizabeth Arden Sunflowers Prada Prada Candy Shiseido Feminite du Bois Lacoste Lacoste Pour Femme Calvin Klein CK One Escentric Molecules Molecule 01 Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Balenciaga Balenciaga Paris Christian Dior Dolce Vita Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Eisenberg J'ose Burberry Burberry Brit Sheer Givenchy Very Irresistible Laura Biagiotti Laura Chloe See By Chloe Carolina Herrera 212