Marki » N-Q » orientalne « Grupy

No8 Opopanax Prada dla kobiet i mężczyzn

No8 Opopanax Prada dla kobiet i mężczyzn

No8 Opopanax Prada dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia No8 Opopanax Prada dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia No8 Opopanax Prada dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

No8 Opopanax marki Prada to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. No8 Opopanax został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, opoponaks, galbanum, ambra, labdanum i drzewo sandałowe.

Bergamotka Opoponaks Galbanum Ambra Labdanum Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No8 Opopanax by Prada.

No8 Opopanax Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Prada No8 Opopanax, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Prada No8 Opopanax, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No8 Opopanax marki Prada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No8 Opopanax marki Prada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Fendi Asja Fendi Calvin Klein Euphoria Luminous Lustre Gres Ambre de Cabochard Mariella Burani Mariella Burani Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Epicee La Maison de la Vanille Vanille Givree de Antilles Bath and Body Works Sensual Amber By Kilian Love by Kilian Oriflame Nomadic Ava Luxe No. 23 Boadicea the Victorious Agarwood Collection Emprise Roberto Cavalli Just Cavalli I Love Her