Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

No7 Violette Prada dla kobiet i mężczyzn

No7 Violette Prada dla kobiet i mężczyzn

skórzany
No7 Violette Prada dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

No7 Violette marki Prada to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. No7 Violette został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, fiołek, skóra, galbanum, liść czarnej porzeczki i róża majowa.

Irys Fiołek Skóra Galbanum Liść czarnej porzeczki Róża majowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No7 Violette by Prada.

No7 Violette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Prada No7 Violette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Prada No7 Violette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No7 Violette marki Prada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No7 Violette marki Prada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Bvlgari Pour Femme Fendi Palazzo Bath and Body Works Japanese Cherry Blossom Eau Jeune Eau Jeune Viva Passion Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps E. Coudray Jacinthe Et Rose Durance en Provence Jasmin Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige Jessica McClintock Always & Forever Coach Iris Splash DSH Perfumes Wedding Bouquet Susanne Lang Sula Stiletto Musk