Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

No6 Tubereuse Prada dla kobiet i mężczyzn

No6 Tubereuse Prada dla kobiet i mężczyzn

tuberozowy
No6 Tubereuse Prada dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

No6 Tubereuse marki Prada to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. No6 Tubereuse został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza, neroli, róża, fiołek, piżmo i mate.

Tuberoza Neroli Róża Fiołek Piżmo Mate

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No6 Tubereuse by Prada.

No6 Tubereuse Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Prada No6 Tubereuse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Prada No6 Tubereuse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No6 Tubereuse marki Prada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No6 Tubereuse marki Prada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Pur Blanca Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition 2008 Opus Oils Burlesque: Starlet Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Oriflame City Jungle Strange Invisible Perfumes Aquarian Rose Jovan White Musk Salvatore Ferragamo Attimo Tammie Garr Royalty Faberlic Charme Katie Price aka Jordan Precious Love Jeanne Arthes Cassandra Bleu