Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

No3 Cuir Amber Prada dla kobiet i mężczyzn

No3 Cuir Amber Prada dla kobiet i mężczyzn

skórzany
No3 Cuir Amber Prada dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

No3 Cuir Amber marki Prada to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. No3 Cuir Amber został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak neroli, ambra, cynamon, róża, jaśmin, heliotrop, mech dębowy, paczula, wanilia, skóra, zielona kolendra, goździk (przyprawa), piżmo, goździk (roślina), irys i drzewo sandałowe.

Neroli Ambra Cynamon Róża Jaśmin Heliotrop mech dębowy Paczula Wanilia Skóra Zielona kolendra Goździk (przyprawa) Piżmo Goździk (roślina) Irys Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No3 Cuir Amber by Prada.

No3 Cuir Amber Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Prada No3 Cuir Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Prada No3 Cuir Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No3 Cuir Amber marki Prada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No3 Cuir Amber marki Prada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Fendi Theorema Uomo Al-Rehab Rehab Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Alfred Dunhill Dunhill Reminiscence 2000 Ans d'Amour Chopard Chopard pour Homme Bois 1920 Real Patchouly Sonia Rykiel Le Parfum Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Soivohle Oudh Lacquer Acqua Novara odo-res 79 Platinum J Mix 11