Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

No1 Iris Prada dla kobiet i mężczyzn

No1 Iris Prada dla kobiet i mężczyzn

dymny
No1 Iris Prada dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

No1 Iris marki Prada to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. No1 Iris został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak czerwona pomarańcza, irys, neroli, wetyweria, piżmo, mirra, kadzidło, drzewo sandałowe i kumaryna.

Czerwona pomarańcza Irys Neroli Wetyweria Piżmo Mirra Kadzidło Drzewo sandałowe Kumaryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No1 Iris by Prada.

No1 Iris Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Prada No1 Iris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Prada No1 Iris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No1 Iris marki Prada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No1 Iris marki Prada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Salvador Dali Purplelight ID Parfums Rose Divine Vivienne Westwood Boudoir Sin Garden Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cotton Rance 1795 Rue Rance Eau Royale Harajuku Lovers Harajuku Lovers Baby Acqua di Portofino Donna Ella Mikao Yujin Feroce Jesus Del Pozo On El Love & Toast Pomme Poivre Max Azria BCBGirls Star