Marki » N-Q » drzewno - przyprawowe « Grupy

Infusion de Vetiver Prada dla mężczyzn

Infusion de Vetiver Prada dla mężczyzn

Infusion de Vetiver Prada dla mężczyzn Zdjęcia

Infusion de Vetiver marki Prada to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Infusion de Vetiver został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daniela (Roche) Andrier. Perfumy zawierają takie składniki, jak estragon, pieprz, wetyweria i imbir.

Estragon Pieprz Wetyweria Imbir

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Infusion de Vetiver by Prada.

BLV Pour Homme

Infusion de Vetiver Recenzje Perfum

Arsenicum
Arsenicum

Energetyzująca, zielona mieszanka. Ja nie wiem "czo te nasze panie”... Najlepiej nam biednym chłopom podkradać fajne kompozycje. Ale już mam swoją teorię na ten temat - w nutach jest estragon, a nie estrogen. Teraz już wiem, dlaczego nasze fragranticzanki tak sobie tę Pradę upodobały, po prostu im się nuty pomyliły. Zarzuciwszy sucharem, przechodzę do sedna. :D

Nie jest to surowa, męska i szorstka interpretacja wetywerii, np. taka jak u Guerlain, zatem panie mogą po nią śmiało sięgnąć. Mamy tu czynienia z bardzo ostrym akordem, podszytym energetyczną zielenią, przyznam, że jest to jeden z najlepszych, najciekawszych zielonych akcentów, jakie w życiu wąchałem. Wilgotna wetyweria ukazuje swoje świeże oblicze - przeciwstawne do tego, jakie znamy z Encre Noire. Kompozycyjnie prosto, jednak bardzo oryginalnie i dla mnie, jako wetywerio-sceptyka, bardzo interesująco. Uważam tę nutę za nudną, jednak z czasem przekonuje się do tego składnika, a Prada Infusion de Vetiver jest pierwszym stopniem wtajemniczenia. Jeśli ktoś nie przepada za wetywerią, niech przetestuje te perfumy - ja CHCĘ je mieć, mimo bardzo słabych parametrów i braku zainteresowania wetiwerowcami. Zaledwie cztery godziny, przy dwugodzinnej projekcji. Bardzo słabo, jednak jestem w stanie zapłacić tak wysoką cenę za te niesamowite, zielone efekty.

Arttemiss
Arttemiss

Dla mężczyzn? Nie, to unisex jak się patrzy, a nawet obawiam się, że daleko ciekawiej wypada na paniach...

Wetiweria w swej świeższej, zielonkawej inkarnacji, zioła (estragon, dodała bym też szczyptę innych, dajmy na to rozmaryn), świeże i aż piekące kłącze imbiru, a na końcu pieprz - w tej kolejności. Tak wygląda gradacja intensywności nut i tak też wkraczają one na scenę, bo na mnie nie pokazują się hurtowo: wchodzą jak koraliki nawlekane kolejno na sznurek zapachu. A sam zapach - o matko jedyna - cudowny!

Zapach jest tak krystaliczny, czysty i dźwięczny, że aż maluje mi obraz kieliszków napełnionych wodą, na których można grać. I wydaje mi się, że woda w kieliszkach musi być bardzo zimna, a kieliszki stać muszą na białym obrusie, za którym rozciąga się ciemna, szalejąca zieleń. Może też szumieć fontanna - dobra fontanna nie jest zła! Perfumy są też tak mocno aromatyczne, że błędem wydaje mi się umieszczenie ich w grupie drzewno-przyprawowej: toż one jak nic powinny reprezentować przyprawowce aromatyczne!

Chyba nie zdziwił by mnie też petitgrain w składzie...

Cudo, cudo, cudo! Tak po pradowo-infusion`owemu chłodne i dystyngowane cudo. W dodatku jest to jedyna Prada, którą lubię...

Trwałość duża, projekcja nie gorsza.

perfumeholic88
perfumeholic88

Podpisuję się pod recenzją Izabeli:)

Dla mnie Infusion to unisex. Zapach zielony, właśnie pikantny, lekki i generalnie przyjemny.
To taki wetiwer, który lubię. Dominuje on tu zdecydowanie, ale łatwo też wyczuć świeżo zmielony pieprz i imbir.
Zapach na lato i wiosnę, niby dość prosty, a wyjątkowo przyjemny. Na mnie niestety nietrwały, ale wpisuję na listę dla męża.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Prada Infusion de Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Prada Infusion de Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Infusion de Vetiver marki Prada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Infusion de Vetiver marki Prada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci pour Homme Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Chanel Egoiste Lalique Encre Noire Hermes Terre d'Hermes Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Yves Saint Laurent M7 Frederic Malle Musc Ravageur Juicy Couture Dirty English for Men Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Guerlain Guerlain Homme Intense L`Artisan Parfumeur Al Oudh Lalique Hommage a L'Homme Mirato Malizia Uomo Vetyver Montale Red Vetyver Parfum d`Empire Cuir Ottoman Christian Lacroix Tumulte pour Homme Prada Infusion d`Homme Parfum d`Empire Ambre Russe Yves Saint Laurent Opium Pour Homme