Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Infusion d'Iris L'Eau d'Iris Prada dla kobiet

Infusion d'Iris L'Eau d'Iris Prada dla kobiet

Infusion d'Iris L'Eau d'Iris Prada dla kobiet Zdjęcia

Infusion d'Iris L'Eau d'Iris marki Prada to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Infusion d'Iris L'Eau d'Iris został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daniela (Roche) Andrier. Nutami głowy są mięta i tunezyjskie neroli; nutami serca są irys, róża, konwalia, kwiat pomarańczy i różowy oleander; nutami bazy są białe piżmo, wanilia i nuty drzewne.

Mięta Tunezyjskie neroli

Irys Róża Konwalia Kwiat pomarańczy Różowy oleander

Białe piżmo Wanilia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Infusion d'Iris L'Eau d'Iris by Prada.

Pleasures

Infusion d'Iris L'Eau d'Iris Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Miałam większość zapachów Prady, pewne nurty dominują, mianowicie klimaty pudru, kremu, kosmetyczno-perfumeryjności. Ta wersja Prady irysowej jest bez zieloności klasyka, bez pudrowości wersji Absolue, za to ma w sobie dużo miękkości, kremowości, dla miłośników klimatów Amouage Dia czy też Narciso Rodriguez Essence.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Prada Infusion d'Iris L'Eau d'Iris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Prada Infusion d'Iris L'Eau d'Iris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Infusion d'Iris L'Eau d'Iris marki Prada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Infusion d'Iris L'Eau d'Iris marki Prada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Prada Infusion d'Iris Balenciaga Balenciaga L`Essence Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Chanel Chanel No 19 Poudre Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Cartier Baiser Vole Jean Paul Gaultier Classique Hermes Eau des Merveilles Sarah Jessica Parker Lovely Yves Saint Laurent Opium Vapeurs de Parfum Prada Infusion d`Iris Eau de Toilette Givenchy Ange ou Demon Bvlgari Petits et Mamans Ellen Tracy Ellen Tracy Calvin Klein CK One Lacoste Lacoste Pour Femme Chanel Cristalle Eau Verte Serge Lutens L'Eau Froide Trussardi My Name Christian Dior Dune