Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Infusion d`Iris Eau de Toilette Prada dla kobiet

Infusion d`Iris Eau de Toilette Prada dla kobiet

Infusion d`Iris Eau de Toilette Prada dla kobiet Zdjęcia

Infusion d`Iris Eau de Toilette marki Prada to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Infusion d`Iris Eau de Toilette został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daniela (Roche) Andrier. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, cedr virginia, galbanum, heliotrop, konwalia i fiołek.

Irys Cedr Virginia Galbanum Heliotrop Konwalia Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Infusion d`Iris Eau de Toilette by Prada.

Chanel No 19 Poudre
Eau Parfumee au The Vert
Balenciaga Paris
Magnum Iris

Infusion d`Iris Eau de Toilette Recenzje Perfum

Magda14012
Magda14012

Zapach czystości, niewymuszonej elegancji, kobiety z klasą. Jak to mówią, klasę się ma lbu nie. Nie można mieć trochę klasy. Edt kojarzy mi się z rzymskimi wakacjami, gdy w skórzanych sandałach chodzimy po trawertynowych płytach. Z białą lnianą koszulą, rozchełstaną. Z mgiełką wody z fontann, która nas w upalne dnie orzeźwia i chłodzi.

Emocja20
Emocja20

Gdyby ktoś mnie kiedyś spytał dlaczego kupiłam tę wodę odpowiedziałabym: nie mam pojęcia. Nie przepadam za świeżymi perfumami, rzadko je kupuję i robię to w zasadzie tylko z troski o otoczenie - nikt nie chce się dusić w oparach słodkich perfum przy +30 stopniach.

Tak więc Prada wpadła w moje ręce bo zapragnęłam poczuć wiosnę. I rzeczywiście jest w niej coś bardzo pozytywnego, ale pachnie dość zwyczajnie. Porównałabym to do prysznica w luksusowym hotelu przy pomocy najdroższych żeli i mydeł. Brzmi fajnie, ale nie jest to nic odkrywczego. Nie zwraca zbytnio uwagi otoczenia. Raczej nie pasuje mi do eleganckiej kreacji. Ot, przyjemny zapach na dzień do lekkich, zwiewnych sukienek nie posiadający ani grama słodyczy.

Ciężko mi też powiedzieć, czy ją lubię - mam do niej neutralny stosunek, czasami ją lubiłam, a czasami wręcz nienawidziłam, bo wydawało mi się, że pachnę płynem do prania tkanin. Używałam jej całą zeszłą wiosnę i przez początek lata, ale dziś stwierdzam, że wersji edt już raczej nie kupię. Jedno jednak trzeba jej oddać: nikt nigdy w moim otoczeniu nie powiedział, że używam męczących perfum. Były raczej orzeźwieniem, ale dosyć zwykłym, mało wyczuwalnym i średnio trwałym.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Prada Infusion d`Iris Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Prada Infusion d`Iris Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Infusion d`Iris Eau de Toilette marki Prada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Infusion d`Iris Eau de Toilette marki Prada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Prada Infusion d'Iris Cacharel Noa Chanel Coco Noir Yves Saint Laurent Saharienne Bvlgari Bvlgari Pour Femme Burberry London Chloe Chloe Eau de Toilette Trussardi My Name Chanel Allure Sensuelle Giorgio Armani Acqua di Gio Prada Infusion d'Iris L'Eau d'Iris Elizabeth Arden Green Tea Bvlgari Petits et Mamans Yves Rocher Moment de Bonheur Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Lalique Encre Noire Pour Elle Guerlain Insolence Eau de Parfum Dolce&Gabbana The One Marc Jacobs Daisy Chloe Chloe Eau de Parfum