Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Pyrus Pour Toujours dla kobiet i mężczyzn

Pyrus Pour Toujours dla kobiet i mężczyzn

Pyrus marki Pour Toujours to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Pyrus został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Martine Denisot. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, cytron, gruszka, róża, mimoza, wosk pszczeli, ambrette (piżmo ambrowe) i wetyweria.

Bergamotka Cytron Gruszka Róża Mimoza Wosk pszczeli Ambrette (piżmo ambrowe) Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pyrus by Pour Toujours.

Pyrus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pour Toujours Pyrus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pour Toujours Pyrus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pyrus marki Pour Toujours. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pyrus marki Pour Toujours reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Davidoff Cool Water Frozen Lalique Lalique White Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Vitalising Lacoste Challenge Tommy Hilfiger Tommy Strange Invisible Perfumes Fire and Cream Linari Vista Sul Mare Il Profvmo Osmo Scents Mandarine Keiko Mecheri Sanguine Caswell Massey Number Six Nicolai Parfumeur Createur Balle de Match