Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Pyrus Pour Toujours dla kobiet i mężczyzn

Pyrus Pour Toujours dla kobiet i mężczyzn

Pyrus marki Pour Toujours to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Pyrus został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Martine Denisot. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, cytron, gruszka, róża, mimoza, wosk pszczeli, ambrette (piżmo ambrowe) i wetyweria.

Bergamotka Cytron Gruszka Róża Mimoza Wosk pszczeli Ambrette (piżmo ambrowe) Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pyrus by Pour Toujours.

Pyrus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pour Toujours Pyrus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pour Toujours Pyrus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pyrus marki Pour Toujours. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pyrus marki Pour Toujours reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Calvin Klein CK One Summer 2006 Paco Rabanne Paco Air-Val International Finding Nemo Elizabeth Arden Iced Green Tea Joop! Joop! Homme Summer Temptation Ginestet Sauvignonne Crabtree & Evelyn West Indian Lime Miller Harris Tangerine Vert Amouage Arcus Czech & Speake Citrus Paradisi Ted Baker Skinwear Ten for Men En Voyage Perfumes Havane pour Homme