Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Pyrus Pour Toujours dla kobiet i mężczyzn

Pyrus Pour Toujours dla kobiet i mężczyzn

Pyrus marki Pour Toujours to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Pyrus został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Martine Denisot. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, cytron, gruszka, róża, mimoza, wosk pszczeli, ambrette (piżmo ambrowe) i wetyweria.

Bergamotka Cytron Gruszka Róża Mimoza Wosk pszczeli Ambrette (piżmo ambrowe) Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pyrus by Pour Toujours.

Pyrus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pour Toujours Pyrus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pour Toujours Pyrus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pyrus marki Pour Toujours. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pyrus marki Pour Toujours reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Giorgio Armani Emporio Armani Lui Nautica Nautica Island Voyage Puma Puma Limited Edition Man Ayala Moriel Arsenal Agatha Ruiz de la Prada Lio Barbie Barbie Sirena Aveda Chakra 5 Creativity Fragonard Les Naturelles: Figuier fleur Geo. F. Trumper Eau de Cologne Geo. F. Trumper Czech & Speake Citrus Paradisi Davidoff Davidoff Cool Water Men Ice Fresh Thymes Eucalyptus