Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

Tea Rose and Sage Potter & Moore dla kobiet i mężczyzn

Tea Rose and Sage Potter & Moore dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
lekko korzenny

Tea Rose and Sage marki Potter & Moore to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak szałwia i róża.

Szałwia Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tea Rose and Sage by Potter & Moore.

Tea Rose and Sage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Potter & Moore Tea Rose and Sage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Potter & Moore Tea Rose and Sage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tea Rose and Sage marki Potter & Moore. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tea Rose and Sage marki Potter & Moore reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Azzaro Orange Tonic Roberto Verino VV Gai Mattiolo Be Sparkling Clean Clean Ultimate Les Nereides Vert d'Eau Tartine et Chocolat Ptisenbon Avon Wish of Luck Luciano Soprani Solo Soprani Vicky Tiel Originale Parfums Berdoues 1902 Lavande Brooksfield Nuance Yves Rocher Comme une Evidence Limited Edition 2010