Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Le Cirque de Popy Moreni Popy Moreni dla kobiet

Le Cirque de Popy Moreni Popy Moreni dla kobiet

Le Cirque de Popy Moreni marki Popy Moreni to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Le Cirque de Popy Moreni został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophie Labbe. Nutami głowy są grejpfrut, mandarynka, frezja i hiacynt wodny; nutami serca są wiciokrzew, róża, plumeria i piwonia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, ambra i wanilia.

Grejpfrut Mandarynka Frezja Hiacynt wodny

Wiciokrzew Róża Plumeria Piwonia

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Cirque de Popy Moreni by Popy Moreni.

Le Cirque de Popy Moreni Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Popy Moreni Le Cirque de Popy Moreni, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Popy Moreni Le Cirque de Popy Moreni, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Cirque de Popy Moreni marki Popy Moreni. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Cirque de Popy Moreni marki Popy Moreni reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Esprit Night Life by Esprit Summer Edition Women Mypa Madonna Lady Michael Kors Island Hawaii Nanette Lepore Nanette Lepore Givenchy Oblique Play Betty Barclay Woman No.1 Giorgio Beverly Hills Giorgio Beverly Hills Blue Shiseido Zen Summer Acorelle Amande de Ble Esprit Celebration Happy Vibes for Her Jil Sander Sensual Jil Mojo LIVE NOW Inspired by Paris