Marki » N-Q » orientalno - fougere « Grupy

Wings Pour Homme Police dla mężczyzn

Wings Pour Homme Police dla mężczyzn

Wings Pour Homme Police dla mężczyzn Zdjęcia

Wings Pour Homme marki Police to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Wings Pour Homme został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są liść fiołka i cytryna; nutami serca są gałka muszkatołowa, kolendra, lawenda i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra i piżmo.

Liść fiołka Cytryna

Gałka muszkatołowa Kolendra Lawenda Geranium

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wings Pour Homme by Police.

Wings Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Police Wings Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Police Wings Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wings Pour Homme marki Police. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wings Pour Homme marki Police reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Guerlain Jicky Givenchy Xeryus Rouge Lancome Hypnôse Homme Iceberg Iceberg Effusion Man Puma Jamaica Man Jean Paul Gaultier Le Male Scuba Diver Bugatti Bugatti Homme Hermes Elixir des Merveilles Givenchy Givenchy Play Intense Jean Paul Gaultier Le Male Limited Edition 2009 Cale Fragranze d’Autore Preludio d'Oriente Bugatti Pureblack