Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pure Woman Police dla kobiet

Pure Woman Police dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

tuberozowy
Pure Woman Police dla kobiet Zdjęcia Pure Woman Police dla kobiet Zdjęcia Pure Woman Police dla kobiet Zdjęcia

Pure Woman marki Police to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pure Woman został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, brzoskwinia, kwiat pomarańczy i gruszka; nutami serca są jaśmin, róża i tuberoza; nutami bazy są cedr, mech dębowy, wanilia, piżmo i drzewo sandałowe.

Bergamotka Brzoskwinia Kwiat pomarańczy Gruszka

Jaśmin Róża Tuberoza

Cedr Mech dębowy Wanilia Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure Woman by Police.

Pure Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Police Pure Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Police Pure Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure Woman marki Police. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure Woman marki Police reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Energy for Women Christian Lacroix C`est La Fete Estée Lauder Beyond Paradise Summer Fun (2007) Estée Lauder Pure White Linen Summer Fun Andy Warhol Andy Warhol The Body Shop White Musk White Hot Summer Jeanne Arthes Love Generation Blue Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Ripe Raspberry Ayala Moriel Magnolia Petal s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Woman MOR Cassis Noir