Marki » N-Q » orientalno - przyprawowe « Grupy

Pure Police London Homme Police dla mężczyzn

Pure Police London Homme Police dla mężczyzn

Pure Police London Homme Police dla mężczyzn Zdjęcia Pure Police London Homme Police dla mężczyzn Zdjęcia

Pure Police London Homme marki Police to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Pure Police London Homme został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Drom. Nutami głowy są lawenda, imbir i kadzidło; nutami serca są paczula, ambra i kardamon; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i drzewo sandałowe.

Lawenda Imbir Kadzidło

Paczula Ambra Kardamon

Piżmo Cedr Virginia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure Police London Homme by Police.

Pure Police London Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Police Pure Police London Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Police Pure Police London Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure Police London Homme marki Police. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure Police London Homme marki Police reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Fendi Fendi Theorema Fendi Fendi Theorema Leggero Fendi Life Essence L`Erbolario Spezie Karl Lagerfeld Liquid Karl Coty Dark Vanilla DSH Perfumes Amber Ted Baker Second Skin Pacifica Mexican Cocoa Yves Saint Laurent Opium Antonio Banderas The Secret By Bobo Dinner