Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Police Passion Police dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 2

karmelowy
Police Passion Police dla kobiet Zdjęcia

Police Passion marki Police to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Police Passion został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, liść czarnej porzeczki i zielone jabłko; nutami serca są lotos, głóg, frezja i słonecznik; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia, fasolka tonka, wanilia i karmel.

Bergamotka Pomarańcza Liść czarnej porzeczki Zielone jabłko

Lotos Głóg Frezja Słonecznik

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Fasolka tonka Wanilia Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Police Passion by Police.

Wild Rose
Viva La Juicy La Fleur
Fantasy

Police Passion Recenzje Perfum

amanda
amanda

Bardziej jest w nim owocowo kwiatowo a mniej czuć słodycze , które są naprawdę delikatne.Karmel , wanilia to taki niewielki dodatek nie drażniący słodyczą . Dla mnie ten zapach był jednak toszkę nijaki ponieważ nie szedł w żadnym konkretnym kierunku , rozstałam się z nim bez żalu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Police Police Passion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Police Police Passion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Police Passion marki Police. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Police Passion marki Police reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chaumet Chaumet L'eau Chantal Thomass Chantal Thomass Elizabeth Arden Sunflowers Mojo Be Magic Lulu Castagnette Je t`M :-) Creed Acqua Fiorentina Masaki Matsushima mat; Agatha Agatha O Boticario Myriad O Boticario Ma Cherie Jeans Love Passport One Love InStyle Sex in The City Sexy