Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Police Caribbean Police dla kobiet

Police Caribbean Police dla kobiet

Police Caribbean Police dla kobiet Zdjęcia

Police Caribbean marki Police to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Police Caribbean został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są bergamotka i zielone jabłko; nutami serca są wiciokrzew, konwalia i róża; nutami bazy są cedr, wetyweria i piżmo.

Bergamotka Zielone Jabłko

Wiciokrzew Konwalia Róża

Cedr Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Police Caribbean by Police.

Police Caribbean Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Police Police Caribbean, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Police Police Caribbean, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Police Caribbean marki Police. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Police Caribbean marki Police reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Hugo XX Andy Warhol Marilyn Rouge Rothenstein Deja Vu Molinard Les Fruits: Mure s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Woman Giorgio Beverly Hills Giorgio Holiday Mexx Mexx pure Life Woman Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties G Etienne Aigner Aigner Too Feminine Cacharel Promesse Donna Karan DKNY Energy for Women Avon Sweet Honesty Everlasting