Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Eyes For You Police dla kobiet

Eyes For You Police dla kobiet

lekko korzenny
Eyes For You Police dla kobiet Zdjęcia

Eyes For You marki Police to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Eyes For You został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, mandarynka i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są magnolia, kwiat lipy i pittosporum; nutami bazy są hibiskus, drzewo sandałowe, ambra i białe piżmo.

Czarna porzeczka Mandarynka Anyż gwiazdkowaty

Magnolia Kwiat lipy Pittosporum

Hibiskus Drzewo sandałowe Ambra Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eyes For You by Police.

Eyes For You Recenzje Perfum

amanda
amanda

Początek choć słodki,jeszcze jakoś znośny z wybijającym się kwiatem lipy,ale to co potem następuje i narasta ,to trudno ubrać w jakieś konktretne słowa.
Niestety nie daje się tego wąchać.
Nie wiem co to za wstrętna nuta czy efekt,trudno mi to opisać,ale dosłownie z tego wychodzi naftalina.
Coś intensywnego,wiercącego,zakrywającego totalnie inne nuty,jak nadciagająca czarna gradowa chmura.
Hibiskus?,białe piżmo?,totalnie nie wiem.
Efekt jest,ale chyba o taki nie chodziło, by nos wykręcać na drugą stronę.
Przepraszam,nie potrafię zabrać się za ten zapach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Police Eyes For You, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Police Eyes For You, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eyes For You marki Police. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eyes For You marki Police reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Succes de Paris Fujiyama Aramis Aramis Always for Her Byredo Rose Noir Lili Bermuda Paradise Avon Bond Girl 007 Des Filles a la Vanille Avec Toi sous les Etoiles Trish McEvoy Trish Lacoste Touch of Spring Maitre Parfumeur et Gantier Iris Bleu Gris Ulric de Varens Lily Prune Musk Patchouli Rance 1795 Rue Rance Eau Impire I Profumi di Firenze Dolceamaro