Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

Selenion Pola dla kobiet

Selenion Pola dla kobiet

Selenion marki Pola to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty ziołowe, róża, jaśmin, drzewo oliwne, drzewo sandałowe, mech dębowy i nuty drzewne.

Nuty ziołowe Róża Jaśmin Drzewo oliwne Drzewo sandałowe mech dębowy Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Selenion by Pola.

Selenion Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pola Selenion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pola Selenion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Selenion marki Pola. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Selenion marki Pola reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Azzaro Orange Tonic L`Artisan Parfumeur Fleur de Narcisse Mypa Madonna Nudes 1979 Crazy Givenchy Greenergy Orlane Fleurs d`Orlane Katie Price aka Jordan Besotted Adrienne Vittadini Capri Weil Bambou Floris Seringa Six Scents Six Scents Series Two 4 House of Holland: Smell Histoires de Parfums Blanc Violette Skeem Lilac Dandelion