Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Mon Secret Pola dla kobiet

Mon Secret Pola dla kobiet

Mon Secret marki Pola to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Mon Secret został wydany w 1963 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak czerwona róża, nuty przyprawowe, mech dębowy, nuty drzewne, jaśmin i nuty zielone.

Czerwona róża Nuty przyprawowe mech dębowy Nuty drzewne Jaśmin Nuty zielone

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mon Secret by Pola.

Mon Secret Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pola Mon Secret, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pola Mon Secret, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mon Secret marki Pola. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mon Secret marki Pola reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Avon Occur! Celine Magic Clinique Aromatics Elixir Sheer Velvet Philtre Sensuel Molyneux Quartz pour Femme Sylvie No. 7 Demeter Fragrance Cosmopolitan Coctail Dolce&Gabbana D&G Anthology La Lune 18 Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Geranium Nina Ricci Ricci Ricci Bruno Acampora Prima T I Santi Via Veneto Molyneux Le Chic