Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Mon Secret Pola dla kobiet

Mon Secret Pola dla kobiet

Mon Secret marki Pola to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Mon Secret został wydany w 1963 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak czerwona róża, nuty przyprawowe, mech dębowy, nuty drzewne, jaśmin i nuty zielone.

Czerwona róża Nuty przyprawowe mech dębowy Nuty drzewne Jaśmin Nuty zielone

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mon Secret by Pola.

Mon Secret Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pola Mon Secret, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pola Mon Secret, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mon Secret marki Pola. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mon Secret marki Pola reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Christian Dior Miss Dior Cherie 2007 Avon Anhelo Clarins Sunshine Fragrance Ralph Lauren Romance Always Yours Roberto Capucci Capucci de Capucci Luciano Soprani Strass Corine de Farme Ibiza Night Thymes Goldleaf Marc de la Morandiere Sissi Taylor of London Delicate Freesia Tommy Hilfiger Loud for Her Courreges Empreinte