Marki » N-Q » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Playboy #generation FOR HIM Playboy dla mężczyzn

Playboy #generation FOR HIM Playboy dla mężczyzn

Playboy #generation FOR HIM marki Playboy to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Playboy #generation FOR HIM został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alexandra Kosinski. Nutami głowy są ananas, bergamotka i cynamon; nutami serca są fasolka tonka, lawenda i drewno kaszmirowe; nutami bazy są wanilia, cedr i skóra.

Ananas Bergamotka Cynamon

Fasolka tonka Lawenda Drewno kaszmirowe

Wanilia Cedr Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Playboy #generation FOR HIM by Playboy.

Playboy #generation FOR HIM Recenzje Perfum

Arsenicum
Arsenicum

Życie w metropolii ma swoje plusy i minusy. Jednym z tych plusów jest możliwość przetestowania czegoś w Rossmanie, przy okazji kupna pasty do zębów. Szkoda tylko, że podczas wizyt w tej drogerii, włączają mi się zapędy masochistyczne, bo jak inaczej nazwać testowanie trzeciej już kompozycji marki Playboy? Na półce widziałem jeszcze czwartą, ale pójdą ją przetestować, jak przegram jakiś zakład.

Dzisiaj będzie krótko, bo mam dobry humor, a jak mam dobry humor, to mam słabe porównania. Zatem kawa na ławę! Okropny, chemiczny, słodkawy ulep, który wywołuje u mnie odruch troski o zdrowie - "oddychaj płytko, oby jak najmniej tej chemii dostało się do twoich płuc!" Ogrom tonkowych syntetyków, jakiś cień słodyczy, jakiś cień paproci, niestety brak cienia klasy i jakości.

Stanowczo odradzam!

Playboy #generation FOR HIM by Playboy 1.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Playboy Playboy #generation FOR HIM, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Playboy Playboy #generation FOR HIM, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Playboy #generation FOR HIM marki Playboy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Playboy #generation FOR HIM marki Playboy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003 Geir Ness Geir Ness for Men 50 Cent Power by 50 Cent Nez a Nez Atelier d’Artiste Roger & Gallet L`Homme Sport Adidas Adidas Sport Field The Crown Perfumery Co. Crown Spiced Limes The Party The Ten Party 1986 Cinq Mondes Rituel du Siam Amway Anticipate Brooksfield B. Green Arno Sorel Aromatic