Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Playboy VIP Platinum Edition Playboy dla mężczyzn

Playboy VIP Platinum Edition Playboy dla mężczyzn

wodny
Playboy VIP Platinum Edition Playboy dla mężczyzn Zdjęcia Playboy VIP Platinum Edition Playboy dla mężczyzn Zdjęcia

Playboy VIP Platinum Edition marki Playboy to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Playboy VIP Platinum Edition został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Fabrice Pellegrin. Nutami głowy są igły cedru, brzoza i bergamotka; nutami serca są nuty wodne, zielone jabłko i fiołek; nutami bazy są drzewo sandałowe, pralina i fasolka tonka.

Igły cedru Brzoza Bergamotka

Nuty wodne Zielone Jabłko Fiołek

Drzewo sandałowe Pralina Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Playboy VIP Platinum Edition by Playboy.

Playboy VIP for Him
Blue Sugar

Playboy VIP Platinum Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Playboy Playboy VIP Platinum Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Playboy Playboy VIP Platinum Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Playboy VIP Platinum Edition marki Playboy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Playboy VIP Platinum Edition marki Playboy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Diesel Plus Plus Masculine Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Salvatore Ferragamo Incanto Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Pour Homme Tom Ford Oud Wood Reminiscence Inoubliable Elixir Patchouli Ted Lapidus Altamir Jacques Fath Yang Imperial Strellson Strellson No 1 Mexx Perspective Woman The Organic Pharmacy Organic Glam Oud Swiss Arabian Dehn El Ood Fakham