Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Playboy Miami Playboy dla mężczyzn

Playboy Miami Playboy dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 4

morski
Playboy Miami Playboy dla mężczyzn Zdjęcia Playboy Miami Playboy dla mężczyzn Zdjęcia

Playboy Miami marki Playboy to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Playboy Miami został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dirk Braun. Nutami głowy są jabłko, bergamotka, zielone liście i nuty morskie; nutami serca są cyklamen, brazylijskie drzewo różane i jaśmin; nutami bazy są ambra, piżmo i cedr.

Jabłko Bergamotka Zielone liście Nuty morskie

Cyklamen Brazylijskie drzewo różane Jaśmin

Ambra Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Playboy Miami by Playboy.

Playboy Miami Recenzje Perfum

Kokos ;)
Kokos ;)

Ciekawy zapach.Swoją setkę z chęcią zużyłem.Teraz po latach kiedy już gustuje w zdecydowanie mocniejszych i klasycznych perfumach go nie używam.Całość pachnie bardzo przyjemnie.Jak dla mnie dominuje kompozycje jedna nuta.Mianowicie nuta drewna.Jest to drewno lekko syntetyczne.Nie odurza nas mocną lecz lekko sobie pobrzmiewa.W całości wyczuwam także delikatną morską otoczkę oraz cytrusy.Tak jak wspomniałem wyżej całość pachnie bardzo przyjemnie.Zastrzeżenia mam jednak co do projekcji. Projekcja jest bardzo blisko skórna.Właściwie druga osoba musi się do nas wyraźnie zbliżyć żeby poczuć te perfumy.Trwałość przeciętna.Patrząc na listę składników mogła by być większa.

Playboy Miami by Playboy 4.00 out of 5 based on 6 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Playboy Playboy Miami, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Playboy Playboy Miami, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Playboy Miami marki Playboy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Playboy Miami marki Playboy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Givenchy Gentleman Pierre Cardin Revelation Paco Rabanne 1 Million Guerlain Vetiver Miraculum Pani Walewska Montale Patchouli Leaves Miraculum Brutal Classic Bourjois Kobako Chanel Egoiste Givenchy Amarige Jean Paul Gaultier Le Male Yves Saint Laurent M7 Chanel Egoiste Platinum Memo Moon Fever Illuminum Wild Tobacco Molinard Teck DSQUARED² Potion Blue Cadet Mancera Wave Musk Jovoy Paris Les Jeux sont Faits Sisley Eau d'Ikar