Marki » N-Q » aromatyczne « Grupy

Playboy Malibu Playboy dla mężczyzn

Playboy Malibu Playboy dla mężczyzn

Playboy Malibu Playboy dla mężczyzn Zdjęcia Playboy Malibu Playboy dla mężczyzn Zdjęcia

Playboy Malibu marki Playboy to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Playboy Malibu został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest John Gamba. Nutami głowy są neroli, werbena cytrynowa, zielone jabłko, mięta, cytrusy i zielone liście; nutami serca są irys, jaśmin, cedr virginia i kolendra; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, fasolka tonka i drzewo kaszmirowe.

Neroli Werbena cytrynowa Zielone jabłko Mięta Cytrusy Zielone liście

Irys Jaśmin Cedr Virginia Kolendra

Piżmo Drzewo sandałowe Fasolka tonka Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Playboy Malibu by Playboy.

Playboy Malibu Recenzje Perfum

Playboy Malibu by Playboy 4.17 out of 5 based on 13 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Playboy Playboy Malibu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Playboy Playboy Malibu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Playboy Malibu marki Playboy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Playboy Malibu marki Playboy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mexx Mexx Black for Him Playboy Press To Play Hollywood Pierre Cardin Pierre Cardin pour Homme Paco Rabanne 1 Million Playboy Playboy New York Miraculum Pani Walewska White Hugo Boss Hugo Energise Puma Puma I`m Going Man Mirato Malizia Uomo Vetyver Madonna Truth or Dare Versace Versace Pour Homme Cerruti 1881 Mexx Mexx Man Hugo Boss Hugo XY Avril Lavigne Forbidden Rose Britney Spears Cosmic Radiance Britney Spears Circus Fantasy Calvin Klein Contradiction Miraculum Brutal Classic Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme