Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Play It Sexy Pin Up Playboy dla kobiet

Play It Sexy Pin Up Playboy dla kobiet

Play It Sexy Pin Up Playboy dla kobiet Zdjęcia Play It Sexy Pin Up Playboy dla kobiet Zdjęcia

Play It Sexy Pin Up marki Playboy to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Play It Sexy Pin Up został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są różowy grejpfrut i mandarynka; nutami serca są piwonia, brzoskwinia i osmantus; nutami bazy są pralina, wanilia i paczula.

Różowy grejpfrut Mandarynka

Piwonia Brzoskwinia Osmantus

Pralina Wanilia Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Play It Sexy Pin Up by Playboy.

Oriental
Play It Pin Up 2014

Play It Sexy Pin Up Recenzje Perfum

Katarzyna1804
Katarzyna1804

Słodki, całkiem ładny, niezobowiązujący, nic szykownego. Czy seksowny nie wiem, jakoś mi się nie wydaje, ale kiedyś kolega stwierdził, że ładny. Żadnego innego playboya tak nie podsumował, więc może coś w tym jest.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Playboy Play It Sexy Pin Up, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Playboy Play It Sexy Pin Up, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Play It Sexy Pin Up marki Playboy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Play It Sexy Pin Up marki Playboy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Playboy Play It Spicy Britney Spears Fantasy The Naughty Remix Playboy Playboy VIP for Her Lancome La Vie Est Belle Queen Latifah Queen of Hearts Yves Saint Laurent Manifesto l'Elixir Naomi Campbell Cat Deluxe Rihanna Rebelle Beyonce Heat Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Calvin Klein Obsession Playboy Play It Rock Trussardi Donna Trussardi Avon Tahitian Holiday Beyonce Heat Wild Orchid Playboy Super Playboy For Her Lolita Lempicka L’Eau Jolie Playboy Play It Lovely Naomi Campbell Naomi Campbell At Night Playboy Play It Sexy