Marki » N-Q » orientalno - waniliowe « Grupy

Play It Sexy Playboy dla kobiet

Play It Sexy Playboy dla kobiet

lekko korzenny
Play It Sexy Playboy dla kobiet Zdjęcia

Play It Sexy marki Playboy to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Play It Sexy został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są grejpfrut, mandarynka i różowy pieprz; nutami serca są jaśmin, lukrecja i osmantus; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, fasolka tonka i wanilia.

Grejpfrut Mandarynka Różowy pieprz

Jaśmin Lukrecja Osmantus

Drzewo sandałowe Paczula Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Play It Sexy by Playboy.

Play It Sexy Recenzje Perfum

Katarzyna1804
Katarzyna1804

Kiedyś często używałam, wraz z moją koleżanką, która była nimi oczarowana. Dla mnie początek jest mydlany, później robi się słodko z lekką ostrością. Używałam ich kiedy nie miałam weny, żeby po prostu czymś pachnieć. Nie pamiętam, żeby komuś z otoczenia przeszkadzały, albo się podobały. Takie uniwersalne. Aktualnie coś mi w nich przeszkadza, chyba ta niby ostrość, ale może za długo ich używałam.

majka79
majka79

Jak nie mam ochoty na żadne perfumy, sięgam po Play it sexy, on zawsze pasuje, jest jak dla mnie stworzony.

natalciaz
natalciaz

Po Play it lovely Playboja to drugi zapach jaki miałam. Przez chwilę mi się podobał, ale na dłuższą metę wydawał mi się taki słodko-pieprzny, pewnie za sprawą lukrecji, i zaczął mnie drażnić. Myślę, że jako taki "zapasowy", od czasu do czasu jest OK.

rosa
rosa

Nie wydaje mi się żeby ten zapach był bardzo podobny do Flowerbomb, Flowerbomb jest ostrzejszy i słodszy, ma też więcej nut cytrusowych, Play it sexy jest łagodniejszy, bardziej czuć jaśminową herbatę, słodkie nuty są gdzieś w tle, nie przytłaczają. Dla mnie to dwa różne zapachy, miałam Flowerbomb i mam Playboya, Sexy kojarzy mi się z kwitnącą przyrodą w jakimś ciepłym kraju.

amanda
amanda

Tak jeszcze parę razy podchodziłam do nich, wąchałam przy okazji, ilekroć zaglądałam do drogerii i powiem, że te testy na tyle mnie zadowoliły iż postanowiłam nabyć ten zapach z fikuśnym korkiem za śmieszną cenę w necie.
Jak wiadomo upodobania zapachowe zmieniają się również i z czasem i porą roku.
Podoba mi się w nich ten puderkowy ton, ciepły i aksamitny, tak przyjemnie łechce jak kolorowe piórkowe mięciutkie boa. A ja jako fanka pudru w perfumach nie mogłam ich jakoś po pierwszym niezbyt udanym podejściu tak zostawić i próbowałam dalej czy coś wyjdzie z tego.
Podoba mi się połączenie delikatnych cytrusów, pieprzu, fasolki tonka, wanilii . Są takie przytulne i miękkie, poza tym za tę cenę to całkiem przyzwoiy zapach , niestety mnie już nieraz zarzało się wydać o wiele więcej za coś co zupełnie nie podobało mi się .
Może mnie jakoś specjalnie nie zachwycają, ale mają to coś, potrafią przyciągnąc , no i za tę cenę to mamy dobry zapach.

oksytocyna
oksytocyna

Muszę powiedzieć, że jak na perfumy które można kupić w Biedronce to są naprawdę przyzwoite! Moja przyjaciółka ich używa i zawsze pytam, co to takiego, bo zwracają uwagę. Niezła projekcja i trwałość, ładnie rozwijają się na skórze, pozostawiając na długo przyjemną, pudrową wanilię. Naprawdę podziwiam je za to, że nie pachną tanio będąc tanie :) Bardzo podobne do Flowerbomb Viktor&Rolf.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Playboy Play It Sexy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Playboy Play It Sexy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Play It Sexy marki Playboy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Play It Sexy marki Playboy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rihanna Reb'l Fleur Britney Spears Fantasy Giorgio Armani Armani Code for Women Playboy Play It Rock Puma Flowing Christian Dior Hypnotic Poison Thierry Mugler Angel Kenzo Flower by Kenzo Aquolina Black Sugar Playboy Play It Lovely Playboy Playboy VIP for Her Jessica Simpson Fancy Guess Guess Seductive Rihanna Nude Diesel Loverdose Donna Karan DKNY Be Delicious Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Viktor&Rolf Flowerbomb Giorgio Armani Acqua di Gioia Lady Gaga Fame