Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Play It Rock Playboy dla kobiet

Play It Rock Playboy dla kobiet

Play It Rock Playboy dla kobiet Filmy
Play It Rock Playboy dla kobiet Zdjęcia Play It Rock Playboy dla kobiet Zdjęcia Play It Rock Playboy dla kobiet Zdjęcia

Play It Rock marki Playboy to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Play It Rock został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Guillaume Flavigny. Nutami głowy są czerwona pomarańcza, szafran i kandyzowane jabłko; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, plumeria i passiflora; nutami bazy są drzewo hebanowe, paczula, wanilia i skóra.

Czerwona pomarańcza Szafran Kandyzowane jabłko

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Plumeria Passiflora

Drzewo hebanowe Paczula Wanilia Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Play It Rock by Playboy.

Hypnose
Infinite Seduction for Her
Hypnose Eau Legere
Benetton Rosso Woman
New Yorker for Her

Play It Rock Recenzje Perfum

Levonn
Levonn

Piękny, słodki zapach. Najbardziej wyczuwam w nim passiflorę, czerwoną pomarańczę i wanilię. Projekcja niezła, na trwałość też nie można narzekać, na mnie ok. 6 godzin. Myślę jednak, że do samego zapachu już nie powrócę. Ot, taki niezobowiązujący, krótki romans. Jest przecież tyle innych zapachów do poznania :)

kadanka
kadanka

Całkiem przyjemny produkt zastepczy dla Hypnose Lancome, gdy w portfelu hula wiatr. oczywiscie nie ma tej głebi, ale calkiem udanie nasladuje zapach Hypnose. A wiec jest slodko, swidrujaco w nosie zapachem syropku malinowego lub gumy Donald:) trwałosc bardzo przyzwoita, projekcja nie za duza, co w przypadku tak intensywnego i kontrowersyjnego zapachu jest raczej atutem.

Marimeko
Marimeko

Uwielbiam ten zapach-to taka tańsza wersja Hypnose od Lancome :) Słodki,seksowny,czuć czerwone owoce z cukrem,jest troszkę infantylny ale jeszcze na granicy smaku :) MOżna go nawet lekko porównać z zapachem owocowej gumy do żucia :) Mega dużo komplementów słyszę jak go noszę,bardzo dobrze się w nim czuję,radośnie,seksownie :) z Rockiem mi się nie kojarzy wcale,prędzej pasowaaby mu nazwa Sexy lub Lovely ;)

kaktuska01
kaktuska01

Stanowcze nie. Kiedyś spryskalam sie nim w perfumerii. Stwierdziłam, że to świetny zapach, nawet trwały. Po jakimś czasie sama go kupiłam (zastanawialam sie pomiedzy nim a VIP Playboy'a , który suma sumarum obecnie uważam za najlepszy z serii ). Ale sie rozczarowałam . . . Zapach był jak by zupełnie inny . Źle na mnie leżał . Strasznie słodki i wyczuwalam jakieś czerwone bardzo słodkie owoce. Używałam z musu a na koncu oddałam je komuś innemu. Słyszałam komplementy że ładnie pachnę ale ja najlepiej wiem co dla mnie dobre :) Nie wiem jak ta seria mogla mi sie podobać wszystkie strasznie słodkie. Jedynie ten Vip ujdzie i to on jest najlepszy bo nie aż tak słodki wg mnie.. A Play it rock nic z rockiem wspólnego raczej nie ma :) Bez urazy dla fanow tego zapachu bo tacy napewno są . Pozdrawiam ;)

paninatalia66
paninatalia66

Bardzo,bardzo fajny słodziak. Najlepszy w serii playboya. To kadnyzowane jabłko jest najbardziej intensywnym punktem kompozycji,nie spotkałam się wcześniej z jego wonią,wiec na pewno nie wrzuciłabym go do worka z `to już było`. Przelotny romans,który mógłby się przerodzić w głęboką miłość gdyby zrobili takowy w wersji EDP :(

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Playboy Play It Rock, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Playboy Play It Rock, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Play It Rock marki Playboy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Play It Rock marki Playboy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rihanna Rebelle Playboy Play It Spicy Britney Spears Fantasy The Naughty Remix Madonna Truth or Dare by Madonna Naked Playboy Play It Sexy Playboy Play It Lovely Giorgio Armani Armani Code for Women Lolita Lempicka Si Lolita Agent Provocateur L'Agent Queen Latifah Queen of Hearts Naomi Campbell Naomi Campbell Britney Spears Midnight Fantasy Diesel Loverdose Chloe Chloe Eau de Parfum Lancome Hypnose Burberry Body Playboy Super Playboy For Her Oriflame Diamond Musk Oriflame So Fever Her Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies