Marki » N-Q » aromatyczno - owocowe « Grupy

Berlin Playboy dla mężczyzn

Berlin Playboy dla mężczyzn

Berlin Playboy dla mężczyzn Zdjęcia Berlin Playboy dla mężczyzn Zdjęcia Berlin Playboy dla mężczyzn Zdjęcia

Berlin marki Playboy to aromatyczno - owocowe perfumy dla mężczyzn. Berlin został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lucas Sieuzac. Nutami głowy są pomarańcza, gin i przyprawy; nutami serca są Żurawina, czerwone jabłko i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy i ambrette (piżmo ambrowe).

Pomarańcza Gin Przyprawy

Żurawina Czerwone jabłko Geranium

Drzewo sandałowe Mech dębowy Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Berlin by Playboy.

Berlin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Playboy Berlin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Playboy Berlin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Berlin marki Playboy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Berlin marki Playboy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Givenchy Insense Ultramarine Joop! Joop! Homme Hot Summer 2008 Comme des Garcons Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 2 Esprit Celebration for Him L`Erbolario Legni Fruttati Maitre Parfumeur et Gantier Eau de Mure CB I Hate Perfume Gathering Apples Demeter Fragrance Champagne Brut La Bouquetiere Ambre et Mure Teufels Kuche Widow Queen Carol`s Daughter Mango Melange Susanne Lang Sula Lovebirds Tropical