Marki » N-Q » aromatyczno - owocowe « Grupy

Berlin Playboy dla mężczyzn

Berlin Playboy dla mężczyzn

Berlin Playboy dla mężczyzn Zdjęcia Berlin Playboy dla mężczyzn Zdjęcia Berlin Playboy dla mężczyzn Zdjęcia

Berlin marki Playboy to aromatyczno - owocowe perfumy dla mężczyzn. Berlin został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lucas Sieuzac. Nutami głowy są pomarańcza, gin i przyprawy; nutami serca są Żurawina, czerwone jabłko i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy i ambrette (piżmo ambrowe).

Pomarańcza Gin Przyprawy

Żurawina Czerwone jabłko Geranium

Drzewo sandałowe Mech dębowy Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Berlin by Playboy.

Berlin Recenzje Perfum

Berlin by Playboy 4.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Playboy Berlin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Playboy Berlin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Berlin marki Playboy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Berlin marki Playboy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Nikos Nikos Sculpture Fresh Blue Esprit Celebration for Him Calvin Klein CK One Collector Bottle 2008 Demeter Fragrance Redhead in Bed Corine de Farme Douceur Nature Figue Corine de Farme Witch Irma Susanne Lang Sula Champagne Sugar Cale Fragranze d’Autore Assolo Arno Sorel Magman Can Carlos Higo Marc Ecko UNLTD CnR Create Pisces for Men