Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Mix 11 Platinum J dla kobiet

Mix 11 Platinum J dla kobiet

Mix 11 Platinum J dla kobiet Zdjęcia Mix 11 Platinum J dla kobiet Zdjęcia

Mix 11 marki Platinum J to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Mix 11 został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacqueline Clemens. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, paczula i ambra.

Wetyweria Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mix 11 by Platinum J.

Mix 11 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Platinum J Mix 11, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Platinum J Mix 11, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mix 11 marki Platinum J. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mix 11 marki Platinum J reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Bvlgari BLV Notte Pour Homme Escada Escada Magnetism for Men Guerlain Habit de Metal Montale Steam Aoud (Aoud Hoggar Mota) Maitre Parfumeur et Gantier Eau de Parfum de George Sand Herve Leger Herve Leger Lorenzo Villoresi Patchouli Byredo Bal d'Afrique Long Lost Perfume Bakir Fragonard Eau de Hongrie Dorin Un Air d’Arabie Amber Esteban Cedre